Šobrīd Daugavpilī

Šogad Daugavpils čempionāts zemledus makšķerēšanā notiks attālināti Sporta ziņas

515
Šogad Daugavpils čempionāts zemledus makšķerēšanā notiks attālināti

Šogad ziema ar saviem lieliskajiem laikapstākļiem īpaši lutina visus ziemas sporta un prieku baudītājus, kā arī zemledus makšķerēšanas sportistus un entuziastus. Tieši tāpēc, pielāgojoties esošajiem apstākļiem un ierobežojumiem, šogad pilsētas čempionāts zemledus makšķerēšanā norisināsies attālināti.

Sacensības notiks Lielajā Stropu ezerā no 15. līdz 28.februārim. Attālinātajās sacensībās drīkst piedalīties visi makšķerēšanas sporta entuziasti, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un dzīves vietas. Visiem dalībniekiem jābūt derīgām makšķerēšanas kartēm un licencēm makšķerēšanai Lielajā Stropu ezerā.

Lielākais loms ir jānofotografē pie glābšanas stacijas Stropu 40 (orientieris “Sporta Pārvaldes” karogs) paredzētajā vietā uz speciāli izveidotas mērierīces. Zivs galva tiek novietota uz mērierīces 0 punkta, jānofotografē tā, lai visa zivs un tās garums (cm) būtu pilnībā redzams. Foto ar lomu, dalībnieka vārds, uzvārds, telefona numurs, ir jāiesūta uz ivars.caune@daugavpils.lv līdz 28.02.2021. plkst. 24:00;

Tiks vērtētas šādas zivis: Lielākā līdaka, lielākais asaris, lielākais breksis. Attālināto sacensību uzvarētāji (trīs katrā nominācijā) tiks noteikti individuālajā ieskaitē pēc zivju izmēra (cm).

Čempionāti mērķis ir daudzveidot Daugavpils pilsētas iedzīvotāju atpūtu ziemas sezonā, popularizēt makšķerēšanu, kā veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī noskaidrot meistarīgākos makšķerniekus.

Attālinātajās sacensībās, stingri jāievēro Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra notiekumus Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”

NOLIKUMS