Šobrīd Daugavpilī

Skriešanas akcija “745 km manai Pilsētai” Sporta ziņas

1488
Skriešanas akcija “745 km manai Pilsētai”

Šogad ierasto svētku pasākumu nebūs, bet Daugavpilij un tās iedzīvotājiem no 1. līdz 7.jūnijam pilsētas dzimšanas dienas svinības notiks, un to iekrāsošanā varēs piedalīties visi! Daugavpils Sporta pārvalde arī vēlas iekrāsot pilsētas svētkus un aicina ikvienu piedalīties skriešanas akcijā “745 km manai Pilsētai”.

Šis gads Daugavpils pilsētai ir ļoti zīmīgs, jo tiek atzīmēta pilsētas 745 jubileja. Lai šos svētkus padarītu ne tikai krāšņākus, bet arī aktīvākus, tiks rīkota skriešanas akcija “745 km manai Pilsētai”. Šī akcija norisināsies pilsētas svētku nedēļā no 1.jūnija līdz 7.jūnijam. Akcijas mērķis ir kopīgiem spēkiem skrienot, par godu mūsu pilsētai savākt kopā 745 kilometrus garu distanci.

Skriešanas akcija norisināsies individuāli. Katram, kurš vēlas piedalīties šajā akcijā ir jānoskrien vismaz 5 km distance, savs rezultāts jānobildē vai jāuztaisa ekrānšāviņš (no aplikācijas, kura uzņem laiku un attālumu) un jāsūta uz e-pastu: inese.kalinina@daugavpils.lv. Viens skrējējs var piedalīties tikai vienu reizi!  Rezultāti tiks summēti līdz kopsummā izveidosies 745 km.

Pēc šīs akcijas beigām katrs dalībnieks saņems piemiņas medaļu par to, ka ir ierakstījis savu skrējienu kopīgajā Daugavpils jubilejas 745 km distancē.

Daugavpils ir Sports!
Daugavpils ir Daudzveidība!