Šobrīd Daugavpilī

Skrējiens "Daugavpils-Mežciems" tiks aizvadīts 55.reizi Sporta ziņas

300

26.septembrī aktīvā dzīvesveida piekritēji no visas Latvijas pulcēsies mūsu pilsētā, lai piedalītos skrējienā “Daugavpils – Mežciems”. Tā rīkošana ir viena no senākajām Daugavpils sporta tradīcijām: šogad skrējiens notiks jau 55. reizi. Atlikušas vien dažas dienas, lai dalībnieki pagūtu piereģistrēties iepriekš un saņemt atlaides.

Ir paredzētas divas bērnu distances 200m vai 700 m, lielākie aktīvisti varēs piedalīties 5 km skriešanas un nūjošanas distancē, kā arī 10 km distancē. Starts un finišs būs Vienības laukumā. Organizatori norāda, ka šogad sportistu interese ir patiesi liela: dalību ir pieteikuši jau vairāki simti skrējēju. Populārākais tradicionāli ir tautas skrējiens, kam pieteikušies vairāk kā 250 cilvēki.

Reģistrēties iepriekš var līdz 20.septembrim. Tas izdarāms vietnē www.sportlat.lv. Dalība bērnu skrējienā ir bezmaksas. Piesakoties iepriekš, par brīvu ir arī dalība tautas skrējienā (5 km) un nūjošanas distancē. Reģistrējoties sacensību dienā, dalības maksa ir 20 EUR. Savukārt, 10 km distancei, reģistrējoties iepriekš, dalības maksa 10 EUR, skrējiena dienā dalības maksa 20 EUR.     

Jubilejas skrējiena dalībniekiem ar sponsoru atbalstu sarūpēts daudz balvu. Būs arī īpaši pārsteigumi. Tā, piemēram, šogad pirmoreiz norisināsies VUGD paraugskrējiens: ugunszdēsēji-glābēji pilnā ekipējumā pārvarēs 700 metru distanci.

Skrējiens notiks, ievērojot visus epidemioloģiskas drošības nosacījumus.

Šogad skrējiens „Daugavpils-Mežciems” norisinās Eiropas sporta nedēļas ietvaros, līdz ar to sportisko pasākumu programma šajā dienā būs ļoti daudzveidīga: pēc skrējiena varēs piedalīties arī Nakts peldējumā vai kādā citā sportiskā aktivitātē. Vairāk par skrējienu „Daugavpils-Mežciems” un Eiropas Sporta nedēļas pasākumiem Daugavpilī lasiet pašvaldības  vietnē www.daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.