Šobrīd Daugavpilī

Sieviešu komandai 2.vieta šaušanas sacensībās Sporta ziņas

324
Sieviešu komandai 2.vieta šaušanas sacensībās

Aizvadītajās brīvdienās Tukuma manēžā norisinājās šī gada pirmās ložu šaušanas sacensības -komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskiem ieročiem. Kopumā sacensībās piedalījās ap 180 sportistu. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja viena sieviešu un divas vīriešu komandas.

Sacensību finālā Daugavpils sieviešu komanda, kuru pārstāvēja Anastasija Goršelatova, Aleksandra Nagle un Arina Zorina, izcīnīja godalgoto 2.vietu 13 komandu konkurencē.

Savukārt viena no vīriešu komandām finālā piekāpās Dobeles komandai un rezultātā ierindojās 4.vietā. Komandu pārstāvēja Mihails Ivanovs, Artjoms Jačmenkins un Deniss Trikoličs. Otrā Daugavpils vīriešu komanda, kuru pārstāvēja Vadims Darašķevičs, Anatolijs Griškjans un Jurijs Koršenkovs, sacensību rezultātā ierindojās 5.vietā.

Sacensību organizatori atzīmē, ka šīs sacensības ir svarīgs sagatavošanas posms janvārī notiekošajām starptautiskajām sacensībām, pēc kuru rezultātiem tiks noteikts galējais izlases sastāvs dalībai Tallinā  Eiropas čempionātam, kas norisināsies šī gada martā Tallinā. Tāpat pēc šīm sacensībām tiks noteikts jauniešu izlases sastāvs Eiropas Jaunatnes līgas kvalifikācijai.