Šobrīd Daugavpilī

Sieviešu dienas treniņu cikla dalībnieces ir aizvadījušas aktīvu un pozitīvu nedēļu Sporta ziņas

318
Sieviešu dienas treniņu cikla dalībnieces ir aizvadījušas aktīvu un pozitīvu nedēļu

Šogad pielāgojoties apstākļiem un vēloties padarīt Sieviešu dienas svētkus nemainīgi aktīvus un skaistus, nedēļas garumā tika organizēts Sieviešu dienas treniņu cikls, kurā ikvienai dāmai bija lieliska iespēja aktīvi, sportiski un jaudīgi iesākt pavasari.

Sieviešu dienas treniņu cikls norisinājās no 1. līdz 7.martam, kura laikā dalībniecēm bija iespēja organizēt sev dažāda veida treniņus un parādīt arī savu īpašo talantu. Kopā treniņu ciklā piedalījās 106 dalībnieces, no kurām 93 dalībnieces paveica visus 7 dienu uzdevumus.

Ņemot vērā dalībnieču lielo aktivitāti, tad visas 93 dalībnieces, kuras veica visus treniņu cikla uzdevumus un tos nosūtīja organizatoriem, tiek atzītas par aktīvākajām dalībniecēm.
Spilgtākā deja- Tatjana Bondere, Sintija un Inese Poga, Česlava Celitāne
Garākā skriešanas distance- Valērija Petrova (18,01km)
Atraktīvākais talants- Tatjana Baranovska (darinājumi no koka)

Īpaši vēlamies izcelt vienu dalībnieci- Lidiju Artemjevu, kura 82 gadu vecumā, veica Sieviešu dienas treniņu ciklu un ir lielisks piemērs tam, ka aktīvam dzīvesveidam nav nekādu šķēršļu.

Visas treniņu cikla dalībnieces saņems piemiņas diplomu un balvu! Par balvu saņemšanu ar dalībniecēm organizatori sazināsies personīgi!

SIEVIEŠU DIENAS TRENIŅU CIKLA AKTĪVĀKĀS DALĪBNIECES

Lielu paldies sakām visām treniņu cikla dalībniecēm, kuras iesaistījās un ar lielu aktivitāti piedalījās Sieviešu dienai veltītajā aktivitātē!