Šobrīd Daugavpilī

Sieviešu basketbola čempionātā cīņa sākusies Sporta ziņas

67
Sieviešu basketbola čempionātā cīņa sākusies

Šajā nedēļā startēja Daugavpils čempionāts basketbolā sievietēm, kurā cīnīsies 6 sieviešu komandas par labākās titulu. Čempionāta mērķis ir noskaidrot Daugavpils pilsētas čempionāta uzvarētāju komandu un labākās spēlētājas, kā arī veicināt veselīgu dzīvesveidu gan Daugavpils pilsētas, gan Latgales iedzīvotāju vidū.

Īpaši jāatzīmē, ka šajā čempionātā startē 6 sieviešu komandas- BJSS 06, BJSS 04, BJSS A, Daugavpils Universitāte, Daugavpils Novads un Līvāni.

Otrdien, pirmajā kārtā tikās BJSS 06 un DU. Šo spēli īpaši jaudīgi un pārliecinoši aizvadīja pieredzējušās Daugavpils Universitātes komandas spēlētājas, kuras ar rezultātu 118:25 uzveica pretinieces. Otrajā spēlē cīnījās Daugavpils novada komanda pret Līvāniem. Šeit uzvara Daugavpils novada komandai, 86:48.

Vakardienas spēļu kārtā, vienā spēlē tikās divas BJSS komandas. BJSS 04 pret BJSS A komandu. Cīņa ļoti līdzīga, bet tomēr ar 3 punktu pārsvaru, uzvarēja BJSS A komanda, 86:83. Spēlē Līvāni un DU, atkal pārliecinoša uzvara DU komandai. Rezultāts 43:112.

Spēles notiek otrdienās un ceturtdienās, spēļu sākums plkst. 18.30, Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas sporta zālē.

Nolikums un spēļu grafiks pieejams: https://www.daugavpils.lv/sports/sporta-pasakumi/pilsetas-cempionati