Šobrīd Daugavpilī

Sestdien notika Anastasijas Kravčenokas un Edgara Toča OLIMPIEŠU KAUSS Sporta ziņas

146
Sestdien notika Anastasijas Kravčenokas un Edgara Toča OLIMPIEŠU KAUSS

28.maijā Sporta un fiziskās attīstības klubs sadarbībā ar Daugavpils Universitāti un Daugavpils Sporta pārvaldi novadīja miks turnīru 4x4 volejbolā.

Olimpiešu kauss tiek organizēts par godu Daugavpils Olimpiešiem – Anastasiju Kravčenoku un Edgaru Toču, kuri piedalījās Tokijas Olimpiskajās spēlēs 2020. Kausu bija ieplānots novadīt svaigā gaisā Esplanādes parkā, taču sliktu laikapstākļu dēļ sacensības tika pārnestas uz Sporta zāli Kandavas ielā 17A.

Slikti laikapstākļi ietekmēja arī dalībnieku skaitu – 10 komandu vietā sacensību dienā ieradās tikai 5 komandas, kuras arī cīnījās par godalgotām vietām un naudas balvām.

1.vietu ieguva komanda Hurricane: Andrejs Borisovs (kapteinis), Deivids Žolnerovičs, Edgars Baltacis, Inna Zanevskaja, Anastasija Šatohina un Igors Skoromko.

2.vietu ieguva Squad: Evelīna Kravceviča (kapteinis), Darja Dimitrijeva, Armands Rokjāns, Pāvels Smirnovs.

Komanda Daimonds ieguva 3.vietu: Dmitrijs Sikijevskis (kapteinis), Inga Sauša, Kristīne Litavniece и Sergejs Nikolajevs.

4.vieta  komandai You're a woman, I'm a man: Artjoms Petrovs (kapteinis), Sandis Vilcans, Elina Boroņenko un Anastasija Tumanovska.

5.vietā palika komanda Rakuzan: Artūrs Aukšpols (kapteinis), Dainis Ivanovs, Tomass Bondars, Artūrs Pastars, Marita Abramoviča un Agnese Anna Pastare.

 

Uz sacensībām bija ieradušies arī Anastasija Kravčenokas mamma Natālija Kravčenoka un vectētiņš Vladimirs Stepanovičs, kuri apsveica sportistus ar godalgotām vietām un uzmundrināja neapstāties uz sasniegtā un turpināt cīņu par uzvarām arī citās sacensībās.

FOTO: Margarita Vigule