Šobrīd Daugavpilī

Sadalītas medaļas Latvijas velo orientēšanās čempionātā Sporta ziņas

506
Sadalītas medaļas Latvijas velo orientēšanās čempionātā

6.un 7. augustā, Daugavpils Jaunās Forštates apkārtnē norisinājās Latvijas velo orientēšanās čempionāts vidējā distancē un sprintā.

Pirmajā sacensību dienā medaļas tika sadalītas sprintā. Sprinta distances dalībniekus veda pa Jaunās Forštates mikrorajona kvartāliem un tam tuvumā esošo mežu, kur distances plānojums un blīvais taku tīkls dalībniekiem nodrošināja aizraujošas sacīkstes.

Uzvaru vīriešu elites grupās izcīnīja Andris Sarksņa no OK Ogre, aiz sevis atstājot Mārtiņu Lasmani no Auseklis IK un Eduardas Novičenko no Stiga OK. Dāmu konkurencē uzvara Dinai Zobenai Kāpa OK, kurai sekoja Jūlija Matvijenko no Stiga OK.

M17 grupā ātrākais Adrians Poreiters, W17 Eva Grauda no Siguldas sporta skolas, bet junioriem M20 Imants Maļina no Stiga OK un juniorēm W20 Nadežda Fedotova no Stiga OK.

Veterānu grupās ātrākie M40 grupā Dmitrijs Andrejevs, W40 grupā Ļubova Pavļukova un M50 grupā Kārlis Dzalbs.

Sprinta rezultāti atrodami:

GPS sekošana:

Otrajā dienā sacensības norisinājās vidējā distancē. Labi pārredzamā, smilšainā priežu mežā ar nelielām reljefa formām.

Uzvaru vīriešu elites grupā izcīnīja Mārtiņš Lasmanis no Auseklis, bet sieviešu elitē uzvara Jūlijai Matvijenko no Stiga OK.

Jauniešiem M17 grupā ātrākais Matiss Martinsons no Siguldas sporta skolas un W17 grupā Annija Ošāne no Siguldas sporta skolas. Junioriem M20 grupā uzvaru izcīnīja Imants Maļina no Stiga OK un W20 grupā Viktorija Puncule no Stiga OK.

Veterānu grupās uzvaras izcīnīja M40 grupā Dmitrijs Andrejevs, W40 grupā Ļubova Pavļukova un M50 grupā Kārlis Dzalbs.

Visi vidējās distances rezultāti pieejami:

Sacensības organizēja orientēšanās klubs “Stiga” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde”.