Šobrīd Daugavpilī

RITEŅBRAUCĒJUS AICINA UZ SARUNU VAKARU PAR PIEMĒROTĀKAS UN ĒRTĀKAS PILSĒTVIDES VEIDOŠANU Sporta ziņas

122
RITEŅBRAUCĒJUS AICINA UZ SARUNU VAKARU PAR PIEMĒROTĀKAS UN ĒRTĀKAS PILSĒTVIDES VEIDOŠANU
 Biedrība "Zaļā brīvība"  sadarbībā ar Daugavpils domi un Rīgas Tehniskās universitātes pētniekiem orgnaizē diskusiju un aicina Daugavpils iedzīvotājus uz sarunu vakaru, lai noskaidrotu, kas būtu jādara, lai pilsētas vide būtu piemērotāka un ērtāka riteņbraucējiem.

Pēc veiktās iedzīvotāju aptaujas 2024.gada sākumā Daugavpils pašvaldība ir secinājusi, ka iedzīvotājiem visvairāk pietrūkst atbilstošas veloinfrastruktūras un velomaršrutu, bet viens no pieciem visnepieciešamākajiem infrastruktūras elementiem Daugavpilī ir velo novietnes. Bet ar ko tieši sākt? Kur izbūvēt veloceliņus vai ierīkot velojoslas? Kur nepieciešamas velo novietnes? Kādēļ daudzi nebrauc ar velosipēdu?

Par šiem un citiem jautājumiem vēlamies noskaidrot pašu daugavpiliešu viedokli, tāpēc atnāciet trešdien,12. jūnijā plkst. 17.00 uz Jauniešu Iniciatīvu centru "Navigators" Raiņa ielā 69, kur notiks iedzīvotāju sarunu  vakars par  velo paradumiem pilsētā un nepieciešamajiem uzlabojumiem vai izmaiņām, lai iedzīvotāji šo pārvietošanās veidu izvēlētos biežāk. 

 Aicinām ikvienu piedalīties un izteikt savu viedokli.

Lūgums iepriekš reģistrēties  šeit