Šobrīd Daugavpilī

Rezultatīvas brīvdienas Daugavpils komandām Sporta ziņas

455
Rezultatīvas brīvdienas Daugavpils komandām

Lai gan vīrusa izplatība ir ierobežojusi daudzu pasākumu norisi un gaitu, kā arī ieviestas korekcijas sporta pasākumu norisē, tomēr augstākās līgas komandas joprojām turpina dalību sacensībās. Arī šajā nedēļas nogalē Daugavpils komandas devās cīņā.

Futbola komanda FC “Lokomotiv/Daugavpils” sestdien pēc gandrīz divu mēnešu pārtraukuma aizvadīja mājas spēli Telpu Futbola virslīgā pret TFK “Salaspils” komandu. Lai gan spēles sākums nešķita daudzsološs, tomēr daugavpilieši otrajā puslaikā spēja saņemties un parādīt savu cīņassparu, atspēlējot trīs vārtu deficītu. Īpaši šajā spēlē izcēlās Ričards Raščevskis, kurš ieguva komandas labā 4 vārtus.

Tāpat sestdien spēli izbraukumā aizvadīja HK "Dinaburga", kura uz laukuma devās cīņā pret HK "Liepāja" komandu. Spēle aizraujoša, bagāta ar noteikumu pārkāpumiem un noraidījumiem. Otrajā trešdaļā mūsu komanda izvirzījās vadībā ar rezultātu 3-1. Sarežģītā cīņā, tomēr izdevās uzvarēt pretiniekus- spēles rezultāts 5-4. Par šīs spēles labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Uldis Čalpa.

Svētdien, savā laukumā volejbola komanda "Ezerzeme/Daugavpils Universitāte" uzņēma VK Biolars/Jelgava komandu, Credit24 meistarlīgas ietvaros. Jāatzīst, ka patiesi aizraujošā spēlē daugavpilieši uzveica pretiniekus ar rezultātu 3-2 (25:18, 21:25, 25:22, 21:25, 15:12). Mūsu komandas labā 22 punktus sakrāja Rihards Puķītis, Andris Širjakovs 21 punktu, bet Deniss Pavlovs ieguva 12 punktus. Kā atzina pēc spēles Daugavpils komandas treneris Guntis Atars, tad šī bija principiāli svarīga spēle. Lai gan, protams, varēja nospēlēt labāk, tomēr treneris ar uzvaru ir apmierināts.