Futzālistiem otrā uzvara viesos Sporta ziņas

62
Futzālistiem otrā uzvara viesos

BFC „Daugavpils” telpu futbola komandai izdevies izcīnīt otro uzvaru Latvijas Telpu futbola čempionātā. Šoreiz Rīgā ar 6:5 tika pārspēta RTU vienība.

Spēles sākumā iniciatīva piederēja mājiniekiem, kuri 14. minūtē bija izvirzījušies vadībā pat ar 3:1. Kā tas nereti telpu futbolā notiek, situācija mainījās un pietiekami strauji. Jurijs Halimons laikā no 18. līdz 23. minūtei guva trīs vārtus, vēl reizi pretinieki bumbu iesita savos vārtos un jau 5:3 mūsu labā!

Iegūtais pārsvars salīdzinoši ātri tika zaudēts (30. minūtē 5:5), tomēr Jana Radeviča vārtu guvums 35. minūtē nodrošināja otro uzvaru sezonā. Interesanti, ka RTU sastāvā ar vārtu guvumu atzīmējās arī Daugavpils futbola skolas audzēknis Pāvels Truņins.