Elizabete Limanovska izcīnīja uzvaru starptautiskajā šaha turnīrā Siguldā Sporta ziņas

94
Elizabete Limanovska izcīnīja uzvaru starptautiskajā šaha turnīrā Siguldā

2014.gada 4.-5.oktobrī Siguldā notika III Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā (Šveices sistēma, 11 kārtas). Sacensībās piedalījās 95 šahisti no Latvijas, Igaunijas un Krievijas.

Daugavpils šahiste Elizabete Limanovska ar 6.5 punktiem no 11 izcīnīja balvu par pirmo vietu dāmām sacensību kopvērtējumā (28.vieta turnīra tabulā).

Starptautiskais meistars no Daugavpils Oļegs Krivonosovs ar 7.5 punktiem ierindojās 10.vietā turnīra tabulā pēc papildus koeficienta; daugavpilietim Armandam Ļaham – 4.5 punkti un 8.rezultāts jauniešiem līdz 14 gadiem (70.vieta turnīra tabulā).