BFC „Daugavpils” izcīna pārliecinošu uzvaru Sporta ziņas

86
BFC „Daugavpils” izcīna pārliecinošu uzvaru

Pārliecinošāko uzvaru Latvijas futbola Virslīgā kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnījusi BFC „Daugavpils” vienība. Spēlē pret „Metta/LU” daugavpilieši bija pārāki ar 4:1.

Smscredit.lv futbola Virslīgā iesākušās pēdēja apļa spēles. Pie uzvaras nav izdevies tikt Daugavpils „Daugavai”, kas nospēlēja 1:1 ar čempionāta pastarīti „Jūrmala”. Vienīgos vārtus Daugavpils klubam guva Jevgeņijs Kosmačovs.

Citā spēlē BFC „Daugavpils” savā laukumā ar 4:1 sagrāva FS „Metta/LU”. Pirmos vārtus mājinieki guva jau 3. minūtē, kad izcēlās Pāvels Tarasovs. Nebija pagājušas pat desmit minūtes, kad atkal krita viesu vārti – šoreiz pēc izcilas pauzes vārtus guva Ivans Lukaņuks. „Metta” pirmā puslaika izskaņā vienus vārtus atspēlēja un otrā puslaika vidū vairākkārt bija tuvu otrajam vārtu guvumam, taču kopējiem spēkiem „Daugavpils” izturēja. Divās situācijās palīdzēja arī vārtu pārliktnis.

75. minūtē Daugavpils varēja uzelpot, jo pēc Vadima Atamaņukova centrējuma gar vārtiem bumbu vārtos raidīja Pāvels Riževskis. Jau spēles pēdējā minūtē Jurijs Halimons izcēlās vēlreiz un skaista uzvara ar 4:1.

„Daugava” turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, bet „Daugavpils” ir astotajā pozīcijā.