„Daugavpils” uzvar debijas spēlē Sporta ziņas

99
„Daugavpils” uzvar debijas spēlē

Hokeja kluba „Daugavpils” spēlētāji Latvijas 1. līgā hokejā debitējuši ar uzvaru pār „Tukumu” – 6:1. Interesanti, ka vārtus mūsu komandas labā guva seši dažādi spēlētāji.

Latvijas 1. līgā šosezon spēlēs sešas komandas un starp tām būs arī Daugavpils, kas pagājušajā gadā spēlēja Virslīgā. Pirmajā turnīra spēlē savā laukumā daugavpilieši uzņēma Tukumu.

Spēles rezultātu 13. minūtē ar precīzu metienu atklāja Anatolijs Leončiks. Izšķirošos pārsvaru izdevās iegūt 2. periodā, kad pretinieku vārtsargs tika pārspēts trīs reizes – precīzi metieni Ņikitam Belomestniham, Dmitrijam Fuņikovam un Renātam Vabiščevičam. 5:0 trešās trešdaļas sākumā panāca Gļebs Denisovs, bet sestos vārtus komandai guva Dmitrijs Larionovs. Tukums vienīgo ripu iemeta 50. minūtē.

Jaunatnes hokeja čempionātā Daugavpils BJSS U14 komanda ar 18:1 sagrāva „Rīga 02”, bet U16 komanda ar 7:9 piekāpās „Prizma/Pārdaugava”.