Divi zelti un divi sudrabi vērienīgā boksa turnīrā Sporta ziņas

95

Prestižās boksa sacensībās „Olaines kauss 2014” labi nostartējuši Daugavpils bokseri, ieņemot divas pirmās un divas otrās vietas.

Ar katru gadu Olainē notiekošais turnīrs pulcē arvien spēcīgāku dalībnieku sastāvu. Šoreiz turnīrā boksējās ap 100 bokseriem no Čehijas, Polijas, Zviedrijas, Īrijas, Krievijas, Lietuvas un Latvijas.

Par turnīra uzvarētāju svara kategorijā līdz 57 kilogramiem kļuva Edgars Koržeņevskis, kurš finālā izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār Ziemeļīrijas bokseri, trīs raundos saņemot tikai vienu sitienu.

Svara kategorijā līdz 60 kilogramiem finālā Polijas sportistu izdevās uzvarēt Ritvaram Šuļgam. Pirmajā raundā liels pārsvars bija polim, bet turpinājumā iniciatīva bija daugavpilietim, kurš arī uzvarēja.

Vladislavs Pušķeļs finālā piekāpās Ziemeļīrijas bokserim, ieņemot otro vietu. Līdzīgs liktenis arī Kirilam Vasiļjevam, kurš nedaudz piekāpās mājinieku bokserim.

Mūsu bokseru galvenais treneris Vladislavs Sokolovs atklāja, ka šīs bija nozīmīgas sacensīības gatavojoties starptautiskajiem mačiem oktobrī. Tagad mūsējie dosies uz turnīru Lietuvā, pēc kā būs treniņnometne Baltkrievijā un Eiropas čempionāts.