Deniss Vasiļjevs ieņem ceturto vietu junioru „Grand Prix” Sporta ziņas

130
Deniss Vasiļjevs ieņem ceturto vietu junioru „Grand Prix”

Daugavpils daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs pirmajā „ISU Junior Grand Prix” posmā Francijā ieņēmis ceturto vietu. Izvēles programmā Deniss pat ieņēma trešo vietu.

ISU Junior Grand Prix seriāls sastāvēs no septiņiem posmiem, kuros tiks noskaidroti tie seši daiļslidotāji, kuri varēs startēt lielajā finālā decembrī Barselonā. Pirmais no posmiem notika Francijas pilsētā Kurševelā, bet nākamais jau mēneša beigās notiks Slovēnijas pilsētā Ļubļanā. Šīs ir prestižākās daiļslidošanas sacensības junioriem visā pasaulē un tajās piedalās tikai talantīgākie pasaules sportisti.

Deniss sacensības iesāka ar īso programmu, kur ieguva 58,27 punktus un ceturto vietu. Denisu apsteidza Korejas, Japānas un Krievijas slidotāji, bet turpat aiz viņa bija vairāki francūži, japānis, amerikānis un citu valstu pārstāvji.

Vēl labāk Deniss nostartēja izvēles programmā, kur ar 114,72 punktiem ieņēma trešo vietu, apsteidzot arī Krievijas pirmo numuru šajās sacensībās. Summā ar 172,99 punktiem Vasiļjevs palika ceturtais, par nedauz vairāk kā sešiem punktiem atpaliekot no Krievijas pārstāvja.

Ceturtā vieta nodrošināja Vasiļjevam 9 punktus cīņā par iekļūšanu lielajā finālā.