„Daugava” izrauj neizšķirtu pret „Ventspili” Sporta ziņas

66

Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā pie svarīga punkta izdevies tikt „Daugavai”, kas savā laukumā izrāva neizšķirtu pret čempioni „Ventspils” – 1:1.

Piektdien „Celtnieka” stadionā Daugavpils „Daugava” spēli pret turnīra tabulas otrās vietas īpašnieci „Ventspils” iesāka ļoti vāji, jau 5. minūtē ielaižot vārtus. Izgājienu viens pret vienu pārliecinoši realizēja Ģirts Karlsons. Ventspilnieki laukumā izskatījās pārliecinošāk, tomēr uzvaru nenoturēja. Lielisks individuālais reids padevās Oļegam Žatkinam, kurš 69. minūtē trieca bumbu vārtos – 1:1. Interesanti, ka Žatkins sezonu iesāka tieši ventspilnieku sastāvā. Atlikušajā laikā „Ventspils” pamanījās gūt vēl vienus vārtus, bet tie palika neieskaitīti. Svarīgs punkts „Daugavai”, kas kopā ar „Jelgavu” dala trešo/ceturto vietu.

Citā spēlē BFC „Daugavpils” tikās ar pastarīti „Jūrmala”. Pirmā puslaika izskaņā pēc Rjotaro Nakano centrējuma Dmitrijs Klimaševičs izvirzīja vadībā daugavpiliešus, taču kāroto uzvaru nosargāt neizdevās. Kuriozā veidā pēc ne tā spēcīgākā soda sitiena „Jūrmala” izrāva neizšķirtu. Visi centieni spēles beigās iesist bija nesekmīgi un mačs noslēdzās ar rezultātu 1:1. BFC „Daugavpils” saglabā astoto vietu.