„Daugavai” sāpīga neveiksme pret „Ventspili” Sporta ziņas

137
„Daugavai” sāpīga neveiksme pret „Ventspili”

Latvijas futbola Virslīgā neveiksmīgais vārtsarga Māra Eltermaņa sniegums liedzis pie punktiem tikt Daugavpils „Daugavai”, kas viesos ar 1:2 piekāpās „Ventspils” spēlētājiem.

Daugavpilieši 8. kārtas spēlē viesojās pie vienas no galvenajām favorītēm uz zelta medaļu „Ventspils”. Līdzšinējās sešās spēlēs mūsējo pretinieks nebija ielaidis nevienus vārtus, un zaudējis tikai divus punktus. Spēles pirmajā puslaikā tieši ventspilnieki laukumā darbojās aktīvāk, taču bīstamus momentus pie Eltermaņa vārtiem praktiski neizveidoja. Puslaika izskaņā no laukuma sākumā tika noraidīts mājinieku spēlētajs Maikls Tukura, bet uzreiz pēc tā arī „Daugavas” snaiperis Džemals Džaliašvili.

Spēles gaitu tas gan īpaši neietekmēja, bet papildus vēlmi uzvarēt piedeva gan. Sākumā mājiniekus vadībā izvirzīja Jevgēņijs Kosmačovs, bet „Daugavai” izlīdzinājumu palīdzēja panākt Vladimirs Volkovs ar skaistu sitienu vārtu devītniekā – 1:1! Diemžēl prieki bija īsi, jo jau pēc pāris minūtēm bijušais Daugavpils komandas spēlētājs Vladislavs Gabovs ar sitienu no praktiski laukuma centra pārspēja Eltermani – 2:1. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, un „Daugavai” otrais zaudējums šosezon, kas ļauj saglabāt trešo vietu.