“Daugava” iegūst Latvijas Superkausu Sporta ziņas

76
“Daugava” iegūst Latvijas Superkausu

Sestdien “Celtnieka” stadionā Daugavpilī tika aizvadīta pirmā Latvijas futbola Superkausa spēle, kurāDaugavpils“Daugava” ar 4:1 apspēlēja Rīgas “Skonto”.

Šogad Latvijas Futbola federācija iedibināja jaunu tradīciju, futbola sezonas sākumu ievadot ar iepriekšējā gada čempionu un kausa ieguvēju dueli. Diemžēl “Skonto” pamatsastāvs šajā laikā atradās treniņnometnē Turcijā, tādēļ pret daugavpiliešiem spēlēja gados jaunie rīdzinieku futbolisti.

Šī iemesladēļ“Daugava” pārliecinoši dominēja laukumā, praktiski visu pirmo puslaiku pavadot pretinieku laukuma pusē. Ātri vien tika iesisti trīs vārti (izcēlās Stenlijs Ibe, Ibrahims un Armands Pētersons), bet otrajā puslaikā pēc stūra sitiena izpildes arī vēl vieni. Šoreiz precīzs sitiens Žozefam Eneakarhirem. Rīdzinieki neilgi pirms cīņas beigām pretuzbrukumā vienus vārtus atguva, pieliekot punktu spēlei – 4:1.

Jau 16. martā “Daugava” šajā pašā stadionā aizvadīs Latvijas kausa cīņu ar “Jūrmalu”.