„Daugavas” dublieri tiek pie pirmās uzvaras Sporta ziņas

138

Trešdien pie pirmās uzvaras Latvijas 1. futbola līgā tika „BFC Daugava”, kas ar iespaidīgo 6:0 sagrāva „Ogres” futbolistus.

„Ogre/FK33” ir 1. līgas jaunpienācēja, kas par augstākajām vietām šogad necīnīsies. „Daugavas” uzdevums bija uzvarēt, kas tika arī godam paveikts. Pirmie vārti gan krita vien pirmā puslaika otrajā pusē, kad izcēlās gruzīns Davits Pajlodze. Vēl līdz pārtraukumam izcēlās Rolands Jankovskis, bet otrā puslaika ievadā otros vārtus šosezon guva Ričards Raščevskis.

51. minūtē vēlreiz izcēlās Pajlodze, bet vēl pēc četrām minūtēm pirmie vārti sezonā Mārim Jasvinam. Punktu spēlei pielika Iļja Sudarkins. Uzvara ar 6:0, kas ir arī pirmā jaunajā sezonā. Atklāšanas spēlē tika atzīts „Audas” pārākums.