Karatē. No Panevēžas uz Daugavpili. Sporta ziņas

134

Lietuvas pilsētā Paņevežā notika atklātais čempionāts Karatē senioriem (vecākās vecuma grupas). Grūtā cīņā Daugavpils karatē akadēmijas  "LFSKA" (prezidents A. Komars) karatisti izcīnīja 4 medaļas. Mihails Špiļevojs ieguva pirmo vietu Kumitē (cīņas), Oļegs Vasiļjevs izcīnīja otro vietu. Irēna Mednikova izcīnīja pirmo vietu Kata (kompleksi) un palika otrā Kumite.

14. maijā Daugavpilī, Olimpiskajā Centrā notiks Karatē čempionāts  "Funakoshi Cup 2011 ", kurā piedalīsies Lietuvas, Latvijas un Daugavpils karatisti. Sportisti sacentīsies dažāda vecuma  grupās, Kata (sākums plkst. 10.00) un Kumite (plkst. 14:00).  Karate akadēmija "LFSKA" aicina iedzīvotājus uz karatē svētkiem!

Autors: info LFSKA.