Šāvēji iegūst vairākus Latvijas kausus Sporta ziņas

149
Šāvēji iegūst vairākus Latvijas kausus

Noslēgusies Latvijas kausa izcīņa lietišķajā šaušanā. Daugavpils komandas sportisti parādīja labus rezultātus un atgriezās ar balvām. Individuālajā vērtējumā izcīnīti divi kausi.

Rihards Gerts vingrinājumā DP3 83 dalībnieku konkurencē (šaušana ar kaujas ieroci 25m distancē) divu labāko rezultātu kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu un Latvijas kausu ar rezultātu 546 punkti. Daugavpils komanda šajā vingrinājumā ieguva pirmo vietu 12 komandu konkurencē ar rezultātu 1084 punkti. Otrajā vietā, atpaliekot par 11 punktiem, palika olimpiskā čempiona Afanasija Kuzmina klubs no Rīgas. Komandu šajā vingrinājumā pārstāvēja Arta Vagale (5. vieta - 273p), Rihards Gerts (271p), Juris Ancāns (11. – vieta 271p) un Andris Vagalis (9. vieta - 269p). Pārējo komandas dalībnieku rezultāti ir sekojoši: Aleksandrs Komarovs - 8. vieta, Eduards Puzo - 15. vieta, Rūdolfs Veličko - 26. vieta un Vija Vagale - 28. vieta. Arta Vagale šajā disciplīnā atkārtoti izpildīja sporta meistara normatīvu un saņems sporta meistara nosaukumu. Savukārt Eduards Puzo izpildīja sporta meistara kandidāta normatīvu.

Otro kausu un trešo vietu individuālajā vērtējumā izcīnīja Andris Vagalis vingrinājumā Bise (šaušana ar gludstobra ieroci 50m distancē), atpaliekot par vienu punktu no otrās vietas ieguvēja . Vingrinājumā kopumā startēja 32 dalībnieki. Noslēdzošajā posmā Andris Vagalis uzrādīja labāko rezultātu un kļuva par šī posma uzvarētāju, pie tam viņam arī ļoti augstvērtīgs rezultāts – 190 punkti, kas ir arī viņa personiskais rekords.  Komandu vērtējumā Daugavpils komanda izcīnīja 1. vietu. Komandu šajā disciplīnā pārstāvēja Andris Vagalis (3. vieta - 369p), Arta Vagale (8. vieta - 352 p), Vija Vagale (10. vieta - 344 p) un Rihards Gerts (13. vieta - 326p).

Vingrinājumā DP4 (ātršaušana ar kaujas ieroci) Daugavpils komanda izcīnīja 2. vietu atpaliekot no pirmās vietas vien par 3 punktiem. Trešie palika Ludzas pārstāvji. Šajā disciplīnā no Daugavpils startēja Aleksandrs Komarovs (8. vieta)), Andris Vagalis (9. vieta), Arta Vagale (17. vieta) un komandas jaunais dalībnieks Eduards Puzo (26. vieta).

Komandas treneris Dmitrijs Vasiļjevs. Liels paldies komandas atbalstītājam un sponsoram Jevģēnijam Zilam, kā arī Daugavpils pilsētas sporta pārvaldei.