“Daugava” viegli apspēlē “Jelgavu” Sporta ziņas

101
“Daugava” viegli apspēlē “Jelgavu”

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā pie salīdzinoši vieglas uzvaras izdevies tiktDaugavpils“Daugavai”, kas mājās ar 2:0 pārspēja “Jelgavu”. Ar vārtu guvumiem izcēlās Mihails Ziziļevs un Mamuka Gongadze.

Šī bija pirmā spēle pēc graujošā zaudējuma viesos pret “Skonto” (0:3). Diskvalifikācijudēļspēlēt nevarēja uzreiz trīs futbolisti, tādēļ nācās veikt taktiskos pārkārtojumus. Tos izdevās paveikt bez punktu zaudēšanas. Kreisā malējā pussarga pozīcijā lieliski izskatījās Dmitrijs Polovinčuks, kurš pirmajā puslaikā pārī ar Mihailu Ziziļevu bija manāmākās personas laukumā.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 13. minūtē, kad pēc Gongadzes piespēles bumbu tuvajā vārtu stūrī ieraidīja Mihails Ziziļevs. Arī turpinājumā bija iespējas gūt vēl kādus vārtus. Nedaudz garām sita Gongadze, bet Andrejs Kovaļovs nopārismetru attāluma trāpīja pa stabu.

Otrajā puslaikā beidzot uzbrukt sāka arī jelgavnieki, bet vārtus guva mūsējie. Pēc ilgstošanas stūra sitiena izspēles soda laukumā Gongadzi atrada Polovinčuks – 2:0.  Skaisti vārti Gongadzem, kurš pirms cīņas sākuma saņēma maija mēneša labākā spēlētāja titulu.

Šī uzvara ļāvusi turnīra tabulā saglabāt pirmo vietu.