Sporta ziņas Sporta ziņas

131

“Futbola Dienā” BFC “Daugava” izcīna pārliecinošu uzvaru

Latvijas 1. futbola līgā pie uzvaras izdevies tikt BFC “Daugavai”, kas “Celtnieka” stadionā ar 3:0 pārspēja Tukuma futbolistus, pie tam visus vārtus guva otrajā puslaikā.

Sestdien visā Latvijā tika atzīmēta “Futbola Diena”. Dienas pirmajā pusē piecas pilsētas čempionāta komandas aizvadīja zibensturnīru, par kura uzvarētāju kļuva “LDZ Cargo” spēlētāji, finālā pārspējot jaunos “Daugavas” spēlētājus.

Pēc tā laukumā devās BFC “Daugavas” pamatspēlētāji, kuri kārtējā 1. līgas mačā uzņēma “Tukuma” futbolistus. Visas spēles garumā daugavpiliešiem piederēja liels teritoriāls pārsvars, tomēr uzlauzt pretinieku aizsardzību izdevās vien otrā puslaika vidū, kad vārtus guva Deniss Komarovs. Pēdējās cīņas minūtēs precīzi raidījumi arī Aleksejam Grigjanam un Mārim Jasvinam. Daugavpiliešiem panākums ar 3:0.

BJSS kausa izcīņa grieķu-romiešu cīņā

19. maijā norisinājās Daugavpils BJSS atklātās meistarsacīkstes grieķu-romiešu cīņā, kuras sapulcināja vairāk nekā 50 dalībniekus. Protams, visbagātīgākā medaļu raža tika daugavpiliešiem.

Vitālija Vērdiņa, Dmitrija Lapas un Artjoma Petkuna audzēkņi veiksmīgi nostartēja visās svara kategorijās – 1999./2000. g.dz., 2001.-2003. g.dz., 2004. g.dz. un jaunāki.

Par čempioniem kļuva Jevgēņijs Zaļivskis, Kirils Dudko, Jakovs Jakovļevs, Vasīlijs Oļipovs, Vladislavs Mihailovs, Jānis Lociks, Davids Redzobs, Haritons Bogačovs, Sergejs Bizņa.

Otrās vietas: Žans Lizbovskis, Artūrs Karabaņs, Normunds Martiņuks, Konstantīns Loss, Deniss Kļimko, Artūrs Kiškelis, Rainers Silovs.

Trešās vietas šoreiz: Aleksejam Celam, Jānim Locikam, Davidam Redzobam, Iļjam Novojonokam, Artūram Šeškenam, Konstantīnam Bogdanovičam, Iļjam Poliščukam, Aleksejam Celam, Marekam Veličko, Stepanam Fiļimonovam.