Sporta ziņas Sporta ziņas

114

V.Maizeļa piemiņas turnīra uzvarētāju kausi aizceļo uz Grodņu

No piektdienas līdz svētdienai Daugavpilī norisinājās V.Maizeļa piemiņas kauss volejbolā jauniešiem un jaunietēm. Gan puišiem, gan meitenēm uzvara tika Grodņas pārstāvjiem, bet Daugavpils komandas nostartēja savā līmenī.

Vladimira Maizeļa piemiņas turnīrs norisinājās jau 12. reizi. Šoreiz uz Daugavpili ieradās jaunie volejbolisti un volejbolistes no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Trīs dienu laikā tika noskaidrotas labākās vienības.

1998. gadā dzimušo zēnu konkurencē nepārspēti bija Grodņas spēlētāji, savukārt Daugavpils pirmā komanda trenera Franča Naidjonoka vadībā ieņēma otro vietu. Mūsu komandā par labāko tika atzīts Aleksandrs Nosonovs. Trešā vieta Viru spēlētājiem. Daugavpils otrajai vienībai piektā vieta.

Meitenēm konkurence bija sīvāka, jo kopumā bija septiņas komandas. Daugavpilietēm neklājās viegli. Tikt līdz labāko trijniekam šoreiz neizdevās, tādēļ jāsamierinās ar ceturto pozīciju. Mūsu rindās par labāko tika atzīta Diāna Černišova. Daugavpils otrā komanda ieņēma septīto vietu, bet labāko trijniekā tika Grodņa, Viborga un Viru.

„Sniegpulkstenī” viena uzvara un otrā vieta

Nedēļas nogalē „Celtnieka” un „Esplanādes” stadionos norisinājās kārtējais „Sniegpulksteņa” turnīrs jaunajiem futbolistiem. BFC „Daugava” jaunie spēlētāji vienā no vecuma grupām uzvarēja, bet vienā ieņēma otro vietu.

Šoreiz trīs dienu laikā savus spēkus samēroja 2001., un 2003. gadā dzimušie futbolisti. Jaunākajā grupā visspēcīgākie izrādījās Daugavpils jaunie futbolisti, kas apsteidza „Supernova” un Šitika Futbola skolas audzēkņus. Ceturtajā vietā ierindojās BFC „Daugava” otrā komanda. Par labāko aizsargu tika atzīts Niklāvs Skrinda, bet labākā uzbrucēja gods Oļģertam Raščevskim.

2001. gadā dzimušo grupā Daugavpils komanda ieņēma otro vietu aiz ventspilniekiem. Trešā pozīcija „Supernova”. Labākā aizsarga tituls tika piešķirts Edvardam Petrovam, bet par labāko uzbrucēju eksperti nosauca Vladislavu Skurjatu.

Turnīrā piedalījās 26 komandas no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas.