Daugavai neizšķirts pret Skonto Sporta ziņas

114
Daugavai neizšķirts pret Skonto

Svētdien Daugavpils „Daugavas” futbolisti „Celtnieka” stadionā parādītā snieguma ziņā bija pārāki par Rīgas „Skonto”, tomēr uz rezultāta tablo tas neatspoguļojās – 1:1. Vārtus mūsējiem guva Mamuka Gongadze no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Spēles pirmajā puslaikā momentu komandām nebija daudz. Iniciatīva piederēja „Daugavai”, kas vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka bīstamāk. Pirmajā puslaikā ar bīstamiem tālsitieniem izcēlās Ēriks Kokins un Mihails Ziziļevs, bet puslaika izskaņā aktivizējās Mamuka Gongadze. Pēdējās sekundēs kādā no epizodēm viņš tika notriekts, tomēr galvenais tiesnesis 11 metru soda sitienu nepiešķīra.

Toties otrā puslaika sākumā strīdīgā epizodēm vienpadsmitmetrinieks tika nozīmēts uz Kaspara Ikstena sargātajiem „Daugavas” vārtiem. Izskatījās, ka pārkāpums gan bija ārpus soda laukuma. Savu iespēju rīdzinieki izmantoja, panākot 1:0. Jau pēc pāris minūtēm pendele tika piešķirta arī uz „Skonto” vārtiem, jo soda laukumā tika turēts Gongadze. Pats cietušais pārliecinoši piešķirto soda sitienu arī realizēja.

Atlikušajā laikā komandas spēlēja krietni atklātāk, tādēļ arī momentu bija vairāk. Iespējas iesist bija Kokinam, Jurijam Mamajevam un citiem futbolistiem, tomēr šoreiz „Skonto” tika cauri sveikā. Neizšķirts, kas vairāk apmierinās rīdziniekus – 1:1.

Turnīra tabulā pēc četrām kārtām abiem šiem klubiem ir pa astoņiem punktiem, kas dod dalītu 1./2. pozīciju.