„Latgales” florbolisti ieņem otro vietu 1. līgā Sporta ziņas

90
„Latgales” florbolisti ieņem otro vietu 1. līgā

Noslēgusies tik veiksmīgā „Latgales” florbolistu debijas sezonas Latvijas 1. līgā. Finālā uzvarēt neizdevās, bet otrā vieta tika izcīnīta pelnīti. Tā arī garantējusi vietu nākamsezon Virslīgā.

„Latgales” florbolisti, pusfinālsērijā uzvarot „Madonu”, jau garantēja sev iekļūšanu Virslīgā, tomēr arī pirmās vietas izcīnīšana bija principiāla. Mačos ar „Ādažiem” gan neizdevās parādīt sevi no labākās puses. Sākumā tika zaudēts izbraukumā, bet sestdien arī savas publikas priekšā.

Izšķiroša izrādījās jau pirmā trešdaļa, kurā tika zaudēts ar 1:7, kaut gan vēl perioda vidū rezultāts bija neizšķirts. Ādažnieki savu pārākumu turpināja demonstrēt arī otrajā un trešajā periodā, beigās tiekot pie pārliecinošas uzvaras ar 15:4. Divus vārtus daugavpiliešu labā guva Ivans Kokins.

Debijas sezonā „Latgale” ieguvusi otro vietu, kas dod iespēju nākamgad piedalīties Virslīgas turnīrā. Tas būtu jauns ieraksts Daugavpils florbola vēsturē.