Par Latvijas čempioniem paukošanā kļūst Jahimovičs un Lobačova Sporta ziņas

151

Trešdien Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas čempionāts paukošanā kadetiem. Par uzvarētājiem kļuva daugavpilieši Andris Jahimovičs un Anastasija Lobačova.

Februārī paredzētās sacensības tika pārceltas uz 7. martu lielā sala dēļ. Diemžēl uz Daugavpili neieradās spēcīgi Lietuvas un Rīgas paukotāji, tādēļ godalgas savā starpā dalīja tika mūsu pilsētas pārstāvji.

Cīņā par medaļām iesaistījās teju 25 paukotāji, kuri vairāku stundu garumā noskaidroja spēcīgākos. Sākumā sportisti sacentās paukošanas zālē, bet pusfināli un fināli tika aizvadīti Olimpiskā centra lielajā zālē. Tribīnēs sapulcējās vairāku skolu skolnieki, kuri aktīvi atbalstīja savus skolas biedrus.

Dāmu finālā interesantā cīņā 9. vidusskolas pārstāve Anastasija Lobačova ar 15:11 pārspēja 10. vidusskolas skolnieci Diānu Jegorovu. Trešās vietas šoreiz Afrodītei Bogdānei un Kristīnei Hersonicei.

Puišu konkurencē izteikti pārāks par visiem bija šī brīža Latvijas labākais jaunais paukotājs Andris Jahimovičs. Pusfinālā viņš pārliecinoši ar 15:4 pieveica Ernestu Cimbareviču, savukārt finālā ar 15:8 Pjotru Čorniju. Čornijs savā pusfinālā ar 15:9 uzvarēja Ervinu Pavinski. Pavinskim un Cimbarevičam trešās vietas, Čornijs otrais, bet Jahimovičs pirmais.