Sporta ziņas Sporta ziņas

98

„Ezerzemes” volejbolistēm divas uzvaras pār lietuvietēm

Baltijas volejbola līgā Daugavpils volejbolistes spējušas izcīnīt divas uzvaras, pie tam vienā no mačiem uzvarot vienu no šīs valsts labākajiem klubiem.

No piektdienas līdz pat svētdienai Daugavpils Olimpiskajā centrā tika aizvadītas Baltijas volejbola līgas spēles sievietēm.  Starp astoņām sabraukuma dalībkomandām bija arī Daugavpils „Ezerzemes” spēlētājas.

Pirmajā turnīra dienā mūsu meitenes līdzīgi spēkojās ar „Tauras”, tomēr ļoti līdzīgā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 1:3. Par šo neveiksmi lieliski izdevās reabilitēties nākamajā dienā, kad ar 3:2 tika apspēlētas „Achema” spēlētājas. Šī komanda ir viena no labākajām visā Lietuvā. Šajā pašā dienā daugavpilietes ar 3:0 pārspēja arī turnīra pastarīti „LKKA”.

Diemžēl tikt pie kādas uzvaras trešajā dienā neizdevās, jo ar 0:3 nācās piekāpties Lietuvas visspēcīgākajam klubam „Heksa”. Turnīra tabulā daugavpilietes ieņem 11. vietu 12 klubu konkurencē, tikai par punktu atpaliekot no labāko desmitnieka.

DU basketbolistēm zaudējums

Ļoti svarīgā Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē „Daugavpils Universitātes” spēlētājas ar 67:83 piekāpās „TTT Juniorēm”. Cerības tikt izslēgšanas mačos pēc šīs neveiksmes praktiski zudušas.

Svētdienas pēcpusdienā daugavpilietes uzņēma rīdzinieces, kuras uz otru Latvijas lielāko pilsētu bija atbraukušas astoņu cilvēku sastāvā. Tas viņām netraucēja pilnībā dominēt cīņā zem groziem – 56:27.

Tas bija viens no iemesliem, kādēļ DU tā arī neizdevās pacīnīties par uzvaru. Rīdzinieces turējās vadībā visu spēli, laiku pa laikam sasniedzot arī diezgan solīdu pārsvaru. Otrajā puslaikā praktiski visu laiku vadība pārsniedza desmit punktus. Lai arī DU centās, tomēr salauzt mača gaitu tā arī neizdevās – 67:83.

Mūsu komandā 18 punktus guva Olga Lakomko, iemetot sešus tālmetienus. 17 punkti saspēles vadītājai Olgai Kazakevičai, bet pa 14 Oļesjai Jevsejevai un Kristīnei Eglei. Pārējās spēlētājas diemžēļ lielas palīdzes nebija.

Turnīra tabulā DU ieņem sesto vietu, bet izslēgšanas spēlēs tiks tikai četras labākās vienības. Izskatās, ka DU nebūs starp tām.

Volejbolisti izstājas no cīņas par Schenker līgas kausu

Schenker volejbola līgas sezona noslēgusies „Daugavpils Universitātes” volejbolistiem, kuri arī viesos piekāpās igauņu „Parnu” ar 0:3. Divu spēļu summā neveiksme ar 0:6.

Savā laukumā vienam no spēcīgākajam igauņu klubam daugavpilieši piekāpās ar 0:3, tādēļ izredžu tikt pusfinālā praktiski nebija. Lai to paveiktu, bija jāuzvar viesos ar 3:0 un pēc tā arī zelta setā. Igauņi to nepieļāva uzvarot visus trīs setus, kaut gan rezultāti liecina, ka cīņa bija sīva – 22:25, 25:27, 21:25.

Mūsu komandā visvairāk punktu guva Edgars Točs (13), rezultatīvs mačs arī Vitālijam Cinnem – 10. Sergejs Nikolajevs guva deviņus punktus. Schenker līgas sezona nu DU spēlētājiem ir beigusies. Labāko četriniekā tikai tikai igauņu klubi, bet daugavpiliešiem septītā vieta.