Sporta ziņas Sporta ziņas

126

Jaunie hokejisti sagrauj pretinieku ar 23:1

Latvijas jaunatnes hokeja čempionātā Daugavpils BJSS jaunieši ar 23:1 pārspējuši „Pārdaugavu 99” otro komandu.

U14 vecuma grupas turnīrā daugavpilieši nedēļas nogalē uzņēma „Pārdaugava 99” otro komandu. Jau pēc nospēlētām desmit ar pusi minūtēm rezultāts kļuva 5:0 mūsējo labā, bet turpinājumā pārsvars turpināja strauji pieaugt. Beigās panākums ar 23:1.

Vismaz vienus vārtus mūsējo labā guva desmit hokejisti!

„Latgales” florbolisti uzvar līderus un gatavojas play-off

Latvijas 1. florbola līgas pamatturnīru noslēguši „Latgales” spēlētāji, kuri prata sagādāt pirmo zaudējumu līgas līdervienībai „Ādaži”. Savā grupā „Latgale” ieņēma otro vietu.

Sestdien daugavpilieši Kultūras un sporta pils sporta zālē uzņēma „Ādažus”, kas nebija zaudējuši nevienā no regulārā turnīra spēlēm. To latgaliešiem izdevās labot, jo tika izrauta smaga uzvara ar 10:9. Lieliska spēle Aleksandram Grehovam, kuram četri vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Viņš, starp citu, kļuva par visas 1. līgas labāko punktu guvēju.

Otrajā dienā, kad vienības jau sacentās Daugavpils Olimpiskajā centrā, „Ādaži” revanšējās ar rezultātu 8:4. Interesanti, ka vēl pirms pēdējā perioda mums bija vienu vārtu pārsvars (4:3), taču to noturēt neizdevās.

1. līgas Centra reģionā „Latgale” nosargāja 2. vietu, bet pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā tiksies ar „Burtnieku novadu/Valku”.