Sporta ziņas Sporta ziņas

101

Volejbolisti spēruši soli pretī septītajai vietai

Dalību Schenker volejbola līgas pamatturnīrā nedēļas nogalē noslēguši “Daugavpils Universitātes” volejbolisti. Igaunijā izcīnīta viena uzvara, kā arī piedzīvots viens zaudējums.

Piektdien daugavpilieši aizvadīja smagu spēli pret vienu no līgas vājākajām komandām “Voru VK”, kas pēdējā laikā sākusi spēlēt arvien labāk. Pirmie divi seti bija ļoti smagi, taču galotnēs pārāki bija daugavpilieši – 31:29, 28:26. Trešajā setā 25:21 Viru labā, taču par spēles uzvarētājiem kļuva DU, kas uzvarēja ceturto spēles setu ar rezultātu 25:20.

Sestdien pretiniekos bija krietni spēcīgākais “Parnu”, kas turnīra tabulā ieņem stabilu otro pozīciju. Nav izslēgts, ka tieši pret pērnaviešiem pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā nāksies spēlēt DU puišiem. Tas varētu būt labāk nekā tikšanās ar “Selver”, tomēr arī pret “Parnu” nebūs viegli. Sestdien vairāk nekā pārliecinošs zaudējums 10:25, 20:25, 11:25.

Regulārā sezona DU ir noslēgusies, taču vieta turnīra noslēguma tabulā vēl nav zināma, jo citām konkurentēm vēl jāaizvada atlikušās spēles. Šobrīd daugavpiliešiem ir septītā vieta, bet nav izslēgts, ka mūsējie atkritīs uz astoto pozīciju.

Veterāni sākuši dalību 49. LSVS sporta spēlēs

Daugavpilsveterāni uzsākuši dalību 49. LSVS sporta spēlēs. Pirmajā disciplīnā distanču slēpošanā neiztikām bez augstām vietām, pie tam komandu ieskaitē pavisam nedaudz pietrūka līdz pirmajai vietai.

Distanču slēpotājiem tikai divu punktu pietrūka, lai uzvarētu komandu ieskaitē, bet tikai punkta līdz otrajai vietai.Daugavpilskomandai trešā vieta, savukārt individuālajā ieskaitē mums tika divas pirmās vietas.

Labākais savā vecuma grupā (V45) bija Staņislavs Monskis, bet Anatolijs Levša bija labākais V50 grupā. Ļubova Pavļukova dāmu vidū bija trešā S35 grupā, savukārt Romāns Saušs (V75) bija trešais starp vīriem.

Mūsu stafetes komanda (Levša, Monskis, Pavļukova, Maļuhina) ieņēma otro vietu. Neslikts sākums jaunajai sporta spēļu sezonai.