Parakstīts memorands par sadarbību ar Latvijas futbola federāciju Sporta ziņas

198

30. martā memorandu par sadarbību sporta attīstības jomā parakstīja Daugavpils Domes priekšsēdētaja Žanna Kulakova un Latvijas futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežickis.

Tikšanās laika ar Latvijas futbola federācijas vadību piedalījās arī Domes priekšsēdētājas vietnieks Vjačeslavs Širjakovs un Sporta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Isakovs.

Latvijas futbola federācija uzsāk projektu, kas paredz dāvināt Latvijas pašvaldībām futbola stadionu segumus. 2 gadu laikā plānots ieklāt 16 modernus mākslīgos segumus. Daugavpils ir pirmā pašvaldība Latvijā, kas saņem šo dāvinājumu. Tas ir 4. paaudzes segums, kas tiks ieklāts stadionā "Celtnieks". Darbus plānots pabeigt līdz šī gada septembrim. Seguma piegādes un uzstādīšanas darbus veic Futbola federācija par saviem līdzekļiem.

Domes vadība atzina, ka tās ir jaunas iespējas futbola attīstībai pilsētā. Zīmīgi ir tas, ka jaunais segums būs tieši stadionā "Celtnieks"- stadionā ar bagātām futbola tradīcijām.

Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova pateicās Latvijas futbola federācijai par šo dāvanu un uzsvēra, ka tas dos stimulu futbola tradīciju izkopšanā un jaunu sporta sasniegumu gūšanā.

Latvijas futbola federācijas vadība atzina, ka futbols Daugavpilī pēdējos gados ir strauji attīstījies, par ko liecina jauno Daugavpils futbolistu rādītāji, tāpēc novelēja neapstāties pie sasniegtā un, lai dāvātais segums palīdz ceļā uz jauniem sasniegumiem.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre L. Korsaka.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!