Sporta ziņas Sporta ziņas

298

Biatlonists Koļesņikovs kļūst par Baltijas čempionu biatlonā (28.03)

 

Nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Otepē norisinājās Baltijas kausa izcīņa biatlonā. Vienā no disciplīnām par uzvarētāju kļuva daugavpilietis Artūrs Koļesņikovs.

 

Uz starta kopumā stājās četru valstu pārstāvji - Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Latvijas biatlonisti. Konkurence bija ļoti spēcīga, tomēr tas netraucēja veiksmīgi nostartēt vairākiem daugavpiliešiem.

 

U-21 vecuma grupā 15 kilometru distancē Artūrs Koļesņikovs četrās šaušanas reizēs kļūdījās tikai vienu reizi, ar ko izrādījās pietiekami, lai apsteigtu visus savus konkurentus. 12, 5 kilometru distancē ar masu startu tieši šaušana bija tā, kas pievīla Artūra. Ar 14 kļūdām augstāk par ceturto vietu neizdevās tikt.

 

U-19 vecuma grupā distancē ar masu startu pie trešās vietas tika Žans Andrejevs, kurš šaušanā kļūdījās piecas reizes. Citiem mūsu sportistiem neizdevās pietuvoties goda pjedestālam.

 

„Daugavas" jaunie futbolisti ieņem otro vietu „Sniegpulkstenī" (28.03)

 

Nedēļas nogalē „Esplanādes" stadionā norisinājās starptautiskais futbola turnīrs „Sniegpulkstenis 2011" U-13 vecuma grupas puišiem.

 

Šoreiz uz turnīru neieradās visas pieteikušās komandas, tomēr tas netraucēja pārbaudīt Daugavpils jauno spēlētāju līmeni. Pirmā BFC Daugava komanda tika līdz pat finālam, kur gan bija spiesta atzīt Rīgas kluba „Babīte" pārākumu. Uzvara pār Kauņas vienību nodrošināja daugavpiliešiem otro vietu.

 

Lietuvieši palika trešie, apsteidzot Rēzeknes, BFC Daugava-2 un Jēkabpils komandas. Vērts pieminēt, ka par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts daugavpilietis Vadims Dusmanovs, bet Artūrs Ļeonovs ar septiņiem vārtu guvumiem kļuva par labāko bombardieri.

 

Aizvadītas BJSS meistarsacīkstes distanču slēpošanā (28.03)

 

26. martā tika aizvadītas Daugavpils BJSS meistarsacīkstes distanču slēpošanas sprintā. Par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva Andrejs Rodins, Ojārs Vanags, Nataļja Kovaļova, Aļona Kubanova, Iļja Paļčuns un Viktorija Petkune.

 

1996. līdz 1998. gadā dzimušie puiši un meitenes sacentās viena kilometra sprinta distancē, bet gados jaunākajiem bija jāveic uz pusi īsāka distance. Visvecākajā vecuma grupā par uzvarētāju kļuva Andrejs Rodins, apsteidzot Vjačeslavu Mihailovu un Alekseju Ņikiforovu.

 

Dāmām šajā pašā grupā uzvarēja Nataļja Kovaļova, pārspējot Olgu Kovaļovu un Anastasiju Deiko. 1997./1998. gadā dzimušo puišu konkurencē uzvara Ojāram Vanagam, bet tālākās vietas ieguva Jevgēņijs Daņilovs un Ņikita Osipovs. Meitenēm uzvarēja Aļona Kubanova, otrā palika Diāna Kukuškina, bet trešā Aļona Deiko.

 

1999./2000. dzimušo grupā puišiem godalgoto trijnieks bija sekojošs: Iļja Paļčuns, Jevgēņijs Lapkošs, Gļebs Šakeļs, bet meitenēm: Viktorija Petkune, Evita Ivanova, Evelīna Monska.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!