„Daugava” sakauj „Skonto” un tiek pusfinālā Sporta ziņas

257
„Daugava” sakauj „Skonto” un tiek pusfinālā

Sestdien Rīgā veiksmīgu maču Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā aizvadīja Daugavpils „Daugavas" futbolisti, kuri pieveica Latvijas čempioni „Skonto".

Ar Latvijas kausa izcīņas spēlēm startēja jaunā 2011. gada Latvijas futbola sezona. Izloze lēma, ka ceturtdaļfināla kārtā daugavpiliešiem pretī stāsies 2010. gada Latvijas čempione „Skonto", kura gan starpsezonā bija šķīrusies no vairākiem pamatsastāva futbolistiem.

Spēle Rīgā iesākās ar abpusēji uzmanīgu spēli. Bīstamākus momentus veidoja viesi, taču arī to bija maz. Pirmajā puslaikā vistuvāk vārtu guvumam bija jaunpienācējs Georgijs Uļjanovs, kā arī Vladimirs Volkovs, taču pārspēt pretinieku vārtsargu viņiem tā arī neizdevās. Arī otrajā spēles pusē laukumā valdīja piesardzīgs futbols. Vārtu gūšanas momentus varēja saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Neilgi pirms mača izskaņas vislabākais moments izcelties bija Volkovam, bet viņa sitienu ar galvu tvēra „Skonto" vārtsargs.

Tā kā pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, nācās spēlēt pagarinājumu. Tajā lielisks moments izraut uzvaru bija Valērijam Afanasjeva, bet viņš no metreim 12 trāpīja pa vārtu pārliktni. Uzvarētāja noskaidrošanu nācās atlikt uz pēcspēles sitienu sēriju. Šajā brīdī izcili nospēlēja „Daugavas" vārtsargs Māris Eltermanis, kurš atvairīja visas trīs mājinieku izpildītās pendeles, savukārt viņa partneri pretinieku vārtu vīru pārspēja trīs reizes (izcēlās Sokolovs, Simonovs un Uļjanovs), nodrošinot iekļūšanu kausa izcīņas pusfinālā.

 

Pusfināls tiks aizvadīts 30. martā. Pretinieks, pagaidām, vēl nav zināms.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!