Sporta ziņas Sporta ziņas

136

„DU” basketbolistes viļņainā spēlē piedzīvo zaudējumu (23.01)

Latvijas Sieviešu basketbola līgā vēl vienu zaudējumu galotnē piedzīvojušas „Daugavpils Universitātes” meitenes. Šoreiz ar 64:74 nācās piekāpties „Latvijas Universitātei”.

„LU” rindās pamazām sāk atgriezties visas labākās spēlētājas, tādēļ arī vienības sniegums sāk strauji uzlaboties. Arī pret daugavpilietēm viņas maču iesāka ļoti veiksmīgi, pirmo puslaiku noslēdzot drošā vadībā – 38:20. Pēc pārtraukuma aina uz laukuma mainījās. 10 minūšu laikā „DU” iemeta 31 punktu, uz ko mājinieces atbildēja tikai ar septiņiem.

Diemžēl izšķirošajā ceturtdaļā palīdzēt vairs nevarēja līdere Kristīne Egle (piezīmju norma), kas arī ietekmēja cīņas iznākumu. Lai kā centās mūsu meitenes, no zaudējuma neizdevās izvairīties. Beigās tas bija pat nepelnīti liels – 64:74.

23 punktus mūsu rindās guva Egle, bet Santa Baltace iemeta 14 un izcīnīja 12 bumbas zem groziem. Olgai Lakomko 12 punkti, bet viņas vārda māsai Kazakevičai šoreiz desmit. Piecus punktus iemeta Oļesja Jevsejeva.

„DU” volejbolistiem piektais zaudējums pēc kārtas (23.01)

Neveiksmju joslu nespēj apstādināt „DU” vīriešu volejbola komanda. Savās sienās pret „Lāsi-R/Rīga” piedzīvota neveiksme ar 1:3.

Turpinot spēlēt bez Haralda Regžas, daugavpilieši pret rīdziniekiem  izskatījās vāji. Pretinieks gan servēja labāk, gan arī saspēlējās krietni precīzāk. Īpaši izcēlās Daugavpils volejbola skolas audzēknis Aleksandrs Kudrjašovs, kurš jau kādu laiku pārstāv „Lāsi”.

Pirmajā setā „DU” piekāpās ar 21:25, bet pēc tā arī ar 19:25. Daudzsološs bija trešais sets, kuru uzvarējām ļoti viegli (25:16), taču cerētais izrāviens tā arī netika sagaidīts. Ceturtajā setā „DU” nespēja izdarīt praktiski neko, neskatoties uz to, ka galvenais treneris Edgars Savickis bieži centās mainīt sastāvu, lai ieviestu dzīvīgumu komandas darbībās. Zaudējums ar 12:25.

Piektā neveiksme pēc kārtas, kas turnīra tabulā atmetusi daugavpiliešus jau uz astoto vietu (nesen vēl bijām trešie).

„Latgales” florbolistiem uzvara un zaudējums (23.01)

Latvijas 1. florbola līgā uzvara un zaudējums izbraukumā „Latgales” spēlētājiem. Turnīra tabulā tiek saglabāta otrā pozīcija.

Piektdien un sestdien latgalieši samēroja spēkus Ķekavā, kur pretī stājās viena no galvenajām turnīra tabulas konkurentēm „Ķekavas Bulldogs”. Abas cīņas bija ļoti līdzīgas, pie tam ar dažādiem iznākumiem.

Piektdienas mačs visu laiku ritēja punkts punktā, tomēr pēdējā periodā mājinieki nosvēra svara kausus sev par labu, uzvarot ar 9:7. Mūsējiem individuāli izcēlās Aleksandrs Grehovs, kuram vārti un trīs piespēles.

Otrajā dienā iniciatīva jau piederēja mums, pie tam vienu brīdi rezultāts uz tablo rādīja ļoti patīkamo 6:2. Pēdējais periods gan atkal pagāja ar mājinieku pārsvaru, kuri prata panākt pat 7:7. Uzvaru pusotru minūti pirms pamatlaika beigām „Latgalei” nodrošināja Mārtiņš Zaikovskis – 8:7.

Atkal rezultatīvākais bija Aleksandrs Grehovs, kuram šoreiz divi vārti un tikpat piespēles. „Latgale” turnīra tabulā ieņem otro vietu, par diviem punktiem apsteidzot ķekaviešus.