Sporta ziņas Sporta ziņas

114

“Latgalei” zaudējums ar 0:8 (8.01)

Ar pamatīgu zaudējumu no Rīgas atgriezušies “Latgales” hokejisti, Latvijas atklātā hokeja čempionāta mačā ar 0:8 atzīstot “Juniora” pārākumu.

Daugavpiliešu sniegums šosezon bijis visnotaļ bāls, taču tik pārliecinošu zaudējumu negaidīja neviens, pie tam pēc nospēlētiem diviem periodiem rezultāts uz tablo bija tikai 0:3. Pēdējās 20 minūtēs mājinieki guva vēl piecus vārtus, uz ko viesi nespēja atbildēt ne ar ko. Zaudējums ar 0:8.

Turnīra tabulā daugavpilieši ieņem tikai astoto vietu 10 vienību konkurencē.

“DU” volejbolistiem neveiksme trīs setos (8.01)

Schenker volejbola līgā uz piekto vietu atkrituši “Daugavpils Universitātes” spēlētāji, kuri izbraukumā trīs setos atzina “Poliurs/Ozolnieki” pārākumu.

Sestdienas spēle bija pirmā volejbolistiem šajā gadā, taču ieskandināt jauno gadu ar uzvaru neizdevās, kaut gan visi trīs seti bija ļoti sīvi. Pirmie divi tika zaudēti ar 23:25, bet trešajā setā mūsējiem izdevās izcīnīt 26 punktus, ar ko gan izrādījās par maz – 26:28.

Rezultatīvākie DU rindās bija Edgars Točs un Vitālijs Cinne. Viņiem abiem pa 12 punktiem, bet Rihardam Puķītim – 10. Kopvērtējumā DU ieņem piekto vietu.

Šāvējiem divi zelti un divi sudrabi (8.01)

Nedēļas nogalē Tukumā aizvadīts Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatisko ieroci.Daugavpilskomandai četras medaļas.

Vīriešu ieskaitēDaugavpilskomanda savāca tikpat lielu punktu summu kā Tukums, tomēr papildsērijā tukumnieki izrādījās labāki, nodrošinot sev pirmo vietu. Mūsējiem (Artjoms Grigorjevs, Aleksandrs Komarovs, Juris Ancāns) šoreiz otrā vieta. Individuālajā ieskaitē Artjoms Grigorjevs sašāva 562 punktus, kas viņam deva pirmo vietu. Kopumā startēja 34 dalībnieki.

Daugavpilssportistes sieviešu konkurencē ieņēma otro vietu. Mūsu pilsētas godu spodrināja Arta un Anete Vagales, kā arī Jūlija Čerņijenko. Tieši Čerņijenko individuālajā vērtējumā 18 dāmu konkurencē sašāva vislielāko punktu summu, garantējot pirmo vietu.