Sporta ziņas Sporta ziņas

325

„DU" volejbolisti bezspēcīgi „Selver" priekšā (04.03)

Ar bezierunu zaudējumu Schenker volejbola līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pret „Selver" atrādīšanos savu skatītāju priekšā noslēguši „DU" volejbolisti. Zaudējums trīs setos - 20:25, 15:25, 18:25.

Baltijas spēcīgākā kluba ierašanās Daugavpilī vienmēr ir notikums, bet, ja vēl tās ir izslēgšanas spēles, tad mača likme allaž ir vēl augstāka. Cerēt uz panākumu divu spēļu summā pret lieliski nokomplektēto Igaunijas klubu nebija reāli, tomēr pēdējās spēlēs „DU" atstāja labu iespaidu, kas ļāva cerēt, ka vismaz kādu setu izdosies aizķert.

Pirmajā patiešām bija iespējas arī uzvarēt. „Selver" pieļāva kļūdas gan servējot, gan arī uzbrūkot, pie tam daugavpilieši izcēlās ar vairākām ļoti labām epizodēm. Lai arī praktiski visa seta garumā vadībā atradās „Selver", mājinieki atpalika pavisam nedaudz. Diemžēl galotnē daugavpilieša Denisa Petrova diriģētie igauņi izrādījās pārāki - 25:20.

Otrajā setā „DU" galvenais treneris Edgars Savickis nomainīja vienu no labākajiem savas komandas spēlētājiem Edgaru Toču, jo viņš bija guvis mikrotraumu. Arī tas bija viens no iemesliem, kāpēc otrajā setā uz panākumu cerēt nebija lemts. Vislielākās galvassāpes daugavpiliešiem sagādāja pretinieku serves, kā arī bloks. Ar tādu servju uzņemšanu cerēt uz panākumu nebija izredžu. Galu galā, zaudējums gan otrajā (15:25), gan trešajā setā - 18:25.

Jau šajā nedēļas nogalē komandas tiksies atkārtoti, bet izredžu tikt labāko līgas četru komandu pulkā „Daugavpils Universitātei" praktiski vairs nav.

„Daugava" treniņnometni noslēdz ar uzvaru (04.03)

Daugavpils „Daugavas" futbolisti ar panākumu noslēguši treniņnometni Turcijā, ar 1:0 apspēlējot Ukrainas 1. līgas klubu Odesas „Chornomorets". Vienīgie vārti Jurija Sokolova kontā.

Uz Turciju Latvijas ceturtā spēcīgākā komanda izlidoja 14. februārī, kopumā aizvadot deviņas pārbaudes spēles. Pirmajā no tām tika uzvarēta Kazahstānas „Aktobe", bet pēc tā sekoja septiņu neuzvarēto maču sērija. Ceturtdien tam tika pielikts punkts, jo ar minimālo 1:0 uzvarēta tika Ukrainas pēc spēka otrās līgas komanda „Chornomorets". Starp citu, par šīs komandas galveno treneri strādā Romāns Grigorčuks, kurš savulaik spēlēja Daugavpils „Dinaburg", bet vēlāk kļuva par šīs vienības galveno treneri.

Vienīgos vārtus pirmā puslaika izskaņā daugavpiliešu labā pēc stūra sitiena izspēles guva Jurijs Sokolovs. Tagad daugavpilieši dosies uz mājām, bet pirmo oficiālo spēli aizvadīs 19. martā, kad Latvijas kausa ceturtdaļfinālā Rīgā tiksies ar „Skonto".

Daugava - Chornomorets 1:0
Vārti: Sokolovs
Daugava: Eltermanis, Cinsadze (Afanasjevs), Šeļenkovs, Uļjanovs, Timofejevs, Simonovs, Volkovs (Logins), Ziziļevs, Sokolovs, Macions, Kozlovs.