„Latgalei” zaudējums pret liepājniekiem Sporta ziņas

114

Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā zaudējums „Latgalei”, kas šoreiz ar 3:5 piekāpās „Liepājas Metalurgam 2”. Divas reizes viesu pārsvars sasniedza arī četrus vārtus.

Spēlē pret liepājniekiem uz uzvaru cerēja retais, jo komandas soliņš palicis pavisam īss. Šajā cīņā daugavpilieši visu maču aizvadīja tikai ar diviem aizsargu pāriem, kā arī trīs uzbrucēju trijniekam. Svaiguma gan pietika, par to liecina tas, ka pēdējā trešdaļā beidzot izdevās uzlauzt pretinieku vārtus. Sasmelt pirmajos divos periodos izlieto gan bija par vēlu.

Jau pirmajā trešdaļā ielaisti trīs vārti, bet otrajā periodā vēl vieni – 0:4. Tad Deniss Martjušovs panāca 1:4, bet arī viesi atbildēja ar vārtu guvumu. Vitālija Ļeščova un Igora Čudomeha precīzie raidījumi ļāva pievilkt līdz 3:5, pie tam „Latgale” nerealizēja vienu izgājienu 2 pret 1, kas būtu ļāvis vēl vairāk pietuvoties. Beigās zaudējums ar jau pieminēto 3:5.