„Latgalei” neveiksme pret „Rīgu 95” Sporta ziņas

104

Tuvu panākumam Latvijas hokeja čempionātā bijuši „Latgales” spēlētāji, tomēr minimālo pārsvaru pār „Rīgu 95” noturēt neizdevās, kā rezultātā piedzīvots zaudējums ar 2:4.

Daugavpilieši spēli ar jaunajiem rīdziniekiem aizvadīja labi, neskatoties uz to, ka tieši viesi pirmie izvirzījās vadībā. 14. minūtē Igors Čudomehs panāca izlīdzinājumu, bet otrās trešdaļas vidū Vitālijs Ļeščovs pirmo un pēdējo reizi vadībā izvirzīja „Latgali”. Diemžēl vēl līdz pārtraukumam „Rīga 95” guva divus bezatbildes vārtus, panākot 3:2.

52. minūtē vairākumā viesi pielika punktu mačam, iemetot vēl vienus vārtus, kā arī uzstādot spēles galarezultātu – 4:2.

Neviens no mūsu spēlētājiem vairāk par vienu rezultativitātes punktu neguva, savukārt rīdziniekiem divi precīzi raidījumi Ruslanam Ignatovičam.

Nākamā spēle „Latgalei” sestdien plkst. 17:00 savā laukumā ar „Liepājas Metalurgu”.