„DU” basketbolistēm vēl viena neveiksme galotnē Sporta ziņas

101
„DU” basketbolistēm vēl viena neveiksme galotnē

„Daugavpils Universitātes” basketbolistes svētdien savā laukumā piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas galotnē. Šoreiz ar 64:67 zaudēts „Liepājas Papīram”.

Liepājnieces pēc neveiksmīgās iepriekšējās sezonas atkal spēlē labi, tādēļ turnīra tabulā turās kopā ar „DU” un citām komandām, kas aktīvi pretendē uz vietu labāko četru komandu pulkā. Liepājā galotnē labākas bija daugavpilietes, bet šoreiz viešņas ņēma revanšu.

Pirmajā puslaikā „Papīrs” izskatījās nedaudz pārliecinošāk, noslēdzot spēles pirmo pusi ar četru punktu pārsvaru. Pēc pārtraukuma iniciatīva pārgāja „DU” pusē, kas ieguva pat septiņu punktu handikapu. Diemžēl to  neizdevās noturēt, un viss izšķīrās spraigā galotnē. Trīs minūtes paliekot bez punktiem, nācās piedzīvot zaudējumu – 64:67.

Rezultatīvākā mūsu komandā ar 16 punktiem bija Olga Kazakeviča. 15 punktus guva Santa Baltace, 13 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles Oļesjai Jevsejevai, bet šoreiz tikai desmit punkti Kristīnai Eglei.