„Latgalei” zaudējums aizraujošā spēlē Sporta ziņas

113
„Latgalei” zaudējums aizraujošā spēlē

Latvijas Atklātā hokeja čempionāta spēlē Daugavpils „Latgale” apmēram 600 skatītāju klātbūtnē aizraujošā cīņā ar 4:6 piekāpās „Zemgalei/JLSS”. Divi vārti Antonam Kuzņecovam.

Pēc ilgāka pārtraukuma Daugavpils Ledus hallē sapulcējās patiešām prāvs cilvēku pulks, kas padarīja hokeju krietni vien baudāmāku ne tikai sanākušajai publikai, bet arī pašiem spēlētājiem. Sāka daugavpilieši perfekti, ātri nopelnot vairākumu. Realizēt to neizdevās, toties septītajā minūtē Jānis Lazdāns mazākumā prata atklāt rezultātu. Vēl pēc septiņām minūtēm lielisks solo reids padevās Antonam Kuzņecovam, kurš no savas zonas aizslidoja līdz pat pretinieku, panākot 2:0.

Viesi ātri vien atspēlēja vienus vārtus, bet otrās trešdaļas vidū arī izlīdzināja rezultātu. Neskatoties uz daudzajiem noraidījumiem, „Latgale” turējās ļoti labi, atkal pārņemot iniciatīvu. Diemžēl, tas viss beidzās ar vēl vieniem ielaistiem vārtiem – 2:3. Kuzņecova precīzais metiens pēc Martjušova piespēles ļāva vēlreiz atjaunot līdzsvaru, bet 51. minūtē uz tablo parādījās gaužām nepatīkamais 3:5. Nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Deniss Martjušovs ar veiksmes palīdzību pievilka līdz 4:5, tomēr izraut neizšķirtu nebija mājiniekiem pa spēkam. Vēl vairāk, pēdējā minūtē Jelgavas hokejists ieraidīja ripu tukšos vārtus, uzstādot galarezultātu 6:4.

Divus vārtus mūsējiem guva Antons Kuzņecovs, bet vārti un divas rezultatīvas piespēles Denisam Martjušovam.