Sporta ziņas Sporta ziņas

111

„DU” basketbolistēm divas spraigas uzvaras viesos (21.11)

Latvijas Sieviešu basketbola līgā pie divām smagām uzvarām izdevies tikt „Daugavpils Universitātes” basketbolistēm. Mūsu meitenes pārspēja „LU” un „Liepājas Papīra” komandas.

Aizvadītā nedēļa basketbolistēm bija ļoti saspringta, jo piecu dienu laikā nācās aizvadīt trīs spēles. Pēc zaudējuma mājās pret ambiciozo „TTT Rīga”, sekoja izbraukuma tūre uz Rīgu un Liepāju. Sestdien „DU” spēlētājas tikās ar „Latvijas Universitāti”.

Spēles sākumu daugavpilietes aizvadīja vienkārši perfekti, ātri vien iegūstot lielu pārsvaru. Pēc pirmās ceturtdaļas jau 31:15 mūsu labā. Diemžēl atslābināšanās aizsardzībā turpinājumā maksāja dārgi. Dodoties lielajā pārtraukumā, vairs tikai 42:40.

Otrajā puslaikā vienu brīdi mums bija pat septiņu punktu deficīts, tomēr meitenes saņēmās, un galotni nospēlēja lieliski. Smaga uzvara ar 70:69. 23 punktus iemeta Santa Baltace, bet 21 punkts un 12 atlēkušās bumbas Kristīnei Eglei.

Svētdien DU viesos tikās ar „Liepājas Papīru”. Praktiski visu laiku vadībā bija daugavpilietes, tomēr ne uz brīdi pārsvars nebija pārāk liels, tādēļ visu noteica spraigā spēles izskaņa. Sekojot sestdienas spēles piemēram, arī šoreiz izdevās uzvarēt – 72:70.

Ar 22 punktiem rezultatīvākā bija Olga Lakomko (septiņi iemesti tālmetieni), bet 20 punktus pievienoja Kristīne Egle. Kopumā DU iemeta 13 tālmetienus!

Astoņās sezonas spēlēs Daugavpils vienībai piecas uzvaras, kas dod trešo vietu.

„DU” volejbolisti turpina uzvarēt (21.11)

Jelgavā Schenker volejbola līgas spēlē sestdien „Daugavpils Universitātes” spēlētāji ar 3:2 prata pieveikt „Biolaru”, kas darbojās labākajā virknējumā.

Šis gads Daugavpils volejbolistiem iesācies ļoti sekmīgi, jo uzvaras seko viena otrai. Arī Jelgavā daugavpilieši pacentās uz godu, tiekot pie diviem punktiem turnīra tabulā. Cīņa ar „Biolaru” gan nebija no tām vieglākajām.

Zaudējums pirmajā setā ar 20:25 un trešajā ar 16:25 to tikai apliecina. Lai nu kā, bet kopumā DU izrādījās pārāka pār oponentiem. Uzvara ar 20:25, 25:16, 16:25, 25:23, 16:14.

Rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Vitālijs Cinne, bet 16 Edgaram Točam.

„Latgalei” zaudējums viesos (21.11)

Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā zaudējums „Latgalei”, kas ar 1:4 piekāpās „SMSCredit.lv”. Vienīgie vārti Igoram Čudomeham.

„Latgalei” došanās uz Inbox.lv ledus halli izrādījās neveiksmīga. Jau pirmajā trešdaļā tika ielaisti divi vārti, kas ne par ko labu nevēstīja. Lai arī otrajā trešdaļā Čudomehs vienu ripu atguva, pēdējā divdesmitminūtē mājinieki atkal bija precīzi divkārt, nodrošinot sev uzvaru ar 4:1.

Trešdien „Latgale” savā laukumā uzņems „Zemgali”.