Sestdien noslēgsies pašvaldības struktūriestāžu un uzņēmumu sporta spēles Sporta ziņas

117

Sestdien Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas mazajā zālē tiks aizvadīts pēdējais pašvaldības struktūriestāžu un uzņēmumu sporta spēļu posms. Labākās komandas tiks noteiktas pēc novusa sacensībām.

 

Jau vairāk nekā mēnesi septiņas vienības cīnās par uzvarētāju titulu. Līdz šim bija jāsacenšas jautrajās stafetēs, volejbolā, futbolā un galda tenisā, bet sestdien dalībnieki savu varēšanu salīdzinās novusā.

 

Katrs no mačiem sastāvēs no četriem setiem. Divos no tiem savā starpā tiksies vīrieši, vienreiz savā starpā spēlēs sievietes, bet kā pēdējie cīnīsies jauktie pāri. Kopumā katrai komandai garantētas sešas spēles. Uzvarēs vienība, kas iegūs visvairāk punktu (par uzvaru katrā no setiem tiek piešķirts punkts, bet panākums jauktajā spēlē dod 1,5 punktus). Sākums plkst. 12:00.

 

Pēc četriem posmiem kopvērtējumā komandas izvietojušās šādi: 1. Izglītības pārvalde 30, 2. Autobusu parks 30, 3.Daugavpils Ūdens 22, 4. Pašvaldības policija 22, 5. DDzKSU 19, 6. Daugavpils Siltumtīkli 16, 7. Tramvaju uzņēmums 14.  

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!