Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas Sporta ziņas

235

„DU" volejbolisti viegli uzvar krievus (14.01)

 

„Daugavpils Universitātes" volejbolisti savas publikas priekšā kārtējā Schenker līgas spēlē ar 3:0 pārspēja „RGU-Yantar" - 25:13, 25:22, 25:21.

 

Kaļiņingradas kluba ierašanās Daugavpilī neradīja tik lielu rezonansi kā pirmā cēlāja Andra Krūmiņa spēle savas publikas priekšā. Līdz ar Krūmiņa pievienošanos „DU" komandas uzbrukums kļuvis daudzveidīgāks, kas ar cerībām liek raudzīties nākamajos mačos. Spēlē pret „RGU-Yantar" pieredzes bagātais cēlājs ne reizi vien noorganizēja saviem partneriem lieliskas uzbrukuma iespējas, kā arī izcēlās ar punktu guvumiem pats.

 

Runājot par pašu maču, ne brīdi neradās sajūta, ka daugavpilieši varētu piekāpties. Pirmajā setā pretinieks tika sagrauts ar iespaidīgo 25:13, bet turpinājumā uzvara nāca mazliet smagākā cīņā - 25:22, 25:21. Šī uzvara ļāvusi mūsu komandai Schenker kopvērtējuma tabulā no desmitās vietas pakāpties uz devīto. Nākamā spēle „DU" jau sestdien Igaunijas pilsētā Viru, bet savā laukumā daugavpiliešus vaigā tagad varēsim skatīt tikai februāra sākumā.

 

Noslēdzies pirmais distanču slēpošanas posms (14.01)

 

Ceturtdienas pēcpusdienā Ķīmijā tika dots starts pirmajam Daugavpils čempionāta posmam distanču slēpošanā, kas sapulcināja 66 dalībniekus.

 

Sanākušie sportotgribētāji atkarībā no vecuma sacentās distancēs, kuru garums sastādīja no viena līdz 6,6 kilometriem. Par uzvarētājiem atsevišķās vecuma grupās kļuva: Gļebs Šakeļs (V10), Aleksandrs Soboļevskis (V12), Ņikita Osipovs (V14), Jevgēņijs Daņilovs (V16), Staņislavs Monskis (V21), Solvita Māliņa (S10), Luīza Šidlovska (S12), Jūlija Matvijenko (S14), Anastasija Maksimova (S16), Ļubova Pavļukova (S21), Viktors Ļeščovs (40+), Leonīds Valdonis (50+), kā arī Georgijs Pavļukovs (60+).

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde