„Latgale” tiek pie uzvaras viesos Sporta ziņas

322
„Latgale” tiek pie uzvaras viesos

Latvijas Atklātā hokeja čempionāta spēlē "Latgales" hokejisti trešdien izbraukumā ar 7:3 pārspēja "Zemgali/JLSS". Lielisku sniegumu nodemonstrēja daugavpiliešu pirmā un otrā maiņa, iemetot visas septiņas ripas.

"Latgales" hokejistiem uzvara Jelgavā bija ļoti nepieciešama uzvara bija ļoti nepieciešama, jo tikai tādā gadījumā bija iespējas turpināt cīņu par otro vietu regulārā turnīra tabulā. Jau pirmajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Andrejs Lukins, bet mājinieki perioda vidū rezultātu līdzsvaroja. Otrās trešdaļas ievadā, pie tam atkal pirmajā minūtē "Latgale" atkārtoti izvirzījās vadībā, kad pēc Aleksandra Kerča piespēles vārtus guva Eduards Bullītis, bet arī šoreiz mājinieki prata atjaunot līdzsvaru.

Līdz otrajam pārtraukumam komandas guva vēl trīs vārtus, un galvenais, ka visus iemeta daugavpilieši, panākot jau 5:2. Vienus vārtus mājinieki atguva, bet tas arī viss. "Latgale" atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem, uzvarot spēli ar 7:3.

Četrus no septiņiem vārtiem uzvarētājiem iemeta maiņa Kerčs-Martjušovs-Bullītis, bet pārējos Virkstenis-Lukins-Vabiščevičs. Divi vārti un divas piespēles Bullītim, bet 1+3 Kerčam. 2+1 Lukinam, bet vārti un divas rezultatīvas piespēles Renātam Vabiščevičam.

Pēdējo regulārā turnīra spēli "Latgale" aizvadīs sestdien savā laukumā prêt "SMS Credit". Izslēgšanas mači sāksies marta pirmajās dienās.