„DU” volejbolisti piedzīvo zaudējumu mājās Sporta ziņas

502

Ceturtdien Daugavpils Olimpiskajā centrā Schenker volejbola līgas spēlē „Daugavpils Universitātes" volejbolisti ar 1:3 piekāpās „Lāsei-R/Rīga".

Abas komandas turnīra tabulā pirms vakardienas spēles šķīra pavisam neliels punktu skaits, tādēļ cīņa solījās būt aizraujoša. Lieliskais Vitālija Cinnes sniegums pirmā seta ievadā ļāva daugavpiliešiem ātri iegūt desmit punktu pārsvaru, bet turpinājumā apgriezieni netika samazināti, kā rezultātā ļoti pārliecinoša uzvara - 25:13.

Diemžēl tikpat sekmīgs turpinājums nesekoja, un nācās atdot iniciatīvu pretiniekam. Pamazām atdzīvojās pretinieku serve, kā arī uzbrucēji, un tas ļāva rīdziniekiem uzvarēt otro setu ar 25:17. Trešais sets kļuva par visemocionālāko no visiem. Seta vidū „DU" bija piecu punktu pārsvars, taču to nosargāt neizdevās. Izskaņā cīņa ritēja punkts punktā. Mazāk kļūdījās viesi, uzvarot ar 29:27.

Līdzīga spēkošanās turpinājās arī ceturtajā setā, bet arī šoreiz veiksme stāvēja klāt rīdziniekiem, kuri uzvarēja gan setā, gan mačā. Turnīra tabulā „DU" saglabā astoto vietu, par četriem punktiem apsteidzot tuvākās sekotājas.