Sporta ziņas Sporta ziņas

384

„Latgale" atkāpjas uz trešo vietu (03.02)

Trešdienas vakarā „Latgales" hokejisti Brocēnos ar 1:6 piekāpās „Liepājas Metalurga" otrajai komandai, atkrītot uz Latvijas čempionāta trešo pozīciju.

Daugavpiliešu un liepājnieku cīņas allaž bijušas ļoti principiālas, pie tam šogad komandas aktīvi cīnās par otro pozīciju. Neskatoties uz to, ka spēle nenotika liepājnieku ierastajā mājas zālē, tieši „Metalurgs" atklāja rezultātu. Par laimi, līdz pirmajam pārtraukumam Sandis Virkstenis panāca 1:1.

Turpinājumā gūt vēl kādus vārtus tā arī neizdevās, toties ielaidām daudz. Divas ripas „Latgales" vārtos ielidoja otrajā trešdaļā, bet vēl trīs pēdējā - 1:6. Zaudējums turnīra tabulā daugavpiliešus atmetis uz trešo vietu. Atpalikums no otrās vietas gan nav liels - nieka viens punkts.

Koļesņikovam 72. vieta pasaules čempionātā (03.02)

Pasaules jaunatnes čempionātā biatlonā pie 72. vietas individuālajā distancē ticis Artūrs Koļesņikovs.

15 kilometru individuālajā distancē biatlonistiem uz šautuvi bija jāierodas četras reizes. Lai cerētu uz augstām vietām, bija labi jāsašauj. Diemžēl Koļesņikovs pieļāva astoņas kļūdas, kā rezultātā ne uz ko augstu cerēt nevarēja. Beigās viņam 72. vieta 94 sportistu vidū.