Šobrīd Daugavpilī

Pret čempioni nedaudz pietrūka Sporta ziņas

289
Pret čempioni nedaudz pietrūka

Optibet Virslīgas 14. kārtas spēlē mūsu futbolistiem pavisam nedaudz pietrūka, lai apturētu čempionvienības Riga FC uzvaru sēriju. Spraigā spēlē piedzīvots minimāls zaudējums ar 0:1.

Jau no spēles pirmajām minūtēm pārliecinošā čempionāta favorīte daudz kontrolēja bumbu, bet labākais moments pirmajā puslaikā radās tieši pie rīdzinieku vārtiem. Pēc aktīva Marko Regžas presinga bumbu soda laukuma vidū ieguva Kirils Makejevs, kura sitienu fantastiskā lēcienā atvairīja Roberts Ozols. Daugavpils ļoti disciplinēti aizsargājās un Riga FC nespēja izveidot bīstamus momentus pie mūsu vārtiem līdz puslaika vidum, kad soda laukuma viducī bumba pēc rikošeta atleca pie Pedriņju, kurš no ar kreiso kāju sita precīzi tālajā vārtu stūrī. Puslaika turpinājumā arvien biežāk bumba jau viesojās Rīgas laukuma pusē, tomēr vārti vairs netika gūti.

Otro puslaiku ar vēl vienu uzbrukuma vilni sāka Daugavpils, kad atsevišķās epizodēs nedaudz pietrūka veiksmes, lai bumba tiktu ieraidīta Rīgas vārtos. Daugavpils ofensīvu rīdzinieki visnotaļ veiksmīgi apslāpēja ar maiņām, atkal pārņemot bumbas kontroli. Vairākās epizodēs mūsu komandas vārtos lieliski darbojās Ivans Dubodelovs, bet spēles beigu nogrieznī savu komandu pēc Regžas sitiena jau glāba Ozols. Pie atlēkušās bumbas pirmais tika Makejevs, bet uzsist pa vārtiem viņam neizdevās. Jau kompensācijas laikā lieliski soda laukumā ierāvās uz maiņu nākušais Oļģerts Raščevskis, bet vairāk par stūra sitienu šoreiz nopelnīt neizdevās.

Daugavpils komanda varonīgi cīnījās pret Rīgas vienību, tomēr apturēt pretinieku uzvaru sēriju neizdevās. Panākums Daugavpilī čempioniem bija jau 12. panākums pēc kārtas!

BFC Daugavpils – Riga FC 0:1 (0:1)

Sākumsastāvs: Dubodelovs, Iļjins, Cucurs , Akpudže, Akintola, Ivanovs, Ķiršs, Regža, Kovaļovs, Toņiševs, Makejevs.

Uz maiņu: Raščevskis.