Šobrīd Daugavpilī

Pievienojies sporta aktivitātēm Starptautiskajā Jaunatnes dienā Sporta ziņas

138
Pievienojies sporta aktivitātēm Starptautiskajā Jaunatnes dienā

12.augustā, Starptautiskajā Jaunatnes dienā, Daugavpils Dubrovina parkā plkst. 17.00 Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa sadarbībā ar Vēsturiskās modelēšanas klubu "Robeža" organizēs komandu stafetes. Pasākuma laikā notiks arī loka šaušanas apmācības, kuras rīkos Z/S “Kļavas”, kā arī komandu spēle “Bumbumba”, kuru organizēs biedrība “Free”.

Spēle “Bumbumba” notiks starp komandām 4 cilvēku sastāvā. Spēles noteikumi pilnībā sakrīt ar futbola spēles noteikumiem ar izņēmumu, ka spēles dalībnieki ir apģērbti piepūšamajos burbuļu kostīmos.

Komandas, kuras pieteicās spēlei “Bumbumba”, gaidīsim rīt, 12.augustā, Daugavpils Dubrovina parkā plkst. 17.00. Ņemiet līdzi atbalstītājus, lai gaidāmā spēle būtu vēl interesantāka!

Biedrība „IIC DINO” sadarbībā ar biedrību „D-Pro DJ'S School” organizēs spēles „BULTU KAUJAS”.

Spēle „BULTU KAUJAS” norisinās starp divām komandām četru cilvēku sastāvā ar lokiem un bultām ar mīkstiem uzgaļiem. Spēles laukums aprīkots ar bunkuriem, kuri paredzēti, lai slēptos, un mērķiem katras komandas pusē. Galvenais komandas uzdevums – iegūt pēc iespējas vairāk punktu viena raunda ietvaros (raunda ilgums 5 min).

Punktu sadalījums:

  • 1 punkts tiek dots komandai par katru trāpījumu pretiniekā.
  • 2 punkti tiek doti komandai par trāpījumu mērķī, šaujot ar loku pretinieku laukumā.

Spēlētājs paliek laukumā un turpina spēlēt, neatkarīgi no tā, cik reizes viņam trāpīja pretinieki.

Pievienojies sporta aktivitātēm arī TU, jo stafetēm un spēlei “BULTU KAUJAS” varēs pieteikties arī pasākuma laikā.

Pasākums tiek īstenots projekta  „Kopā būt” ietvaros,  pateicoties Daugavpils pilsētas domes budžeta programmas “Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds” sabiedrisko organizāciju finansiālajam atbalstam.

Publicitātes nolūkos pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana.

 

Papildu informācija:

Artjoms Pučinskis

27028209