Šobrīd Daugavpilī

Pavisam drīz sportisti varēs izmantot divas jaunas renovētas sporta zāles Sporta ziņas

327
Pavisam drīz sportisti varēs izmantot divas jaunas renovētas sporta zāles

Lai uzlabotu pilsētas sportistu treniņu un sporta pasākumu norises kvalitāti, vairāku mēnešu garumā tika veikta divu sporta zāļu renovācija un atjaunošana. Sportisti un komandas varēs izmantot renovēto lielo zāli Bērnu un jaunatnes sporta skolā (Kandavas 17A), kā arī jaunu un modernu Kultūras pils sporta zāli.

Lielajā zālē Bērnu un Jaunatnes sporta skolā (BJSS) tika veikti renovācijas darbi un seguma nomaiņa, lai uzlabotu volejbolistu treniņprocesu kvalitāti un sniegtu iespēju organizēt šajā zālē augsta līmeņa sacensības un čempionātus. Ļoti nozīmīgu ieguldījumu volejbola zāles renovācijā sniedza arī Latvijas Volejbola federācija, kura kā dāvinājumu pasniedza terafleksa segumu. Terafleksa segums ir elastīgs un ar izturīgu materiālu, kas ir piemērots tieši volejbolistiem. Iepriekš šis segums tika izmantots tikai liela mēroga sacensību laikā. Atlicis šajā zālē veikt tikai vēl dažus darbus un pēc pandēmijas volejbolisti varēs aizvadīt treniņus renovētā un uzlabotā volejbola zālē. BJSS sporta bāze ir bijusi nozīmīga treniņu un sacensību norises vieta, uzņemot arī starptautiskas sacensības. Lai nākotnē tādu sacensību būtu vēl vairāk, ir plānots arī turpmāk uzlabot sporta zāli, renovēt ģērbtuves un dušas telpas.

Kultūras pils sporta zālē renovācijas darbi tika uzsākti ar energoefektivitātes paaugstināšanas darbiem, pēc tam aizvadītā gada augustā tika uzsākti iekštelpu atjaunošanas darbi, lai sportistiem būtu moderna un funkcionāla sporta zāle. Projekta ietvaros tika atjaunota sporta zāles un palīgtelpu iekšējā apdare, izbūvētas mūsdienīgas un funkcionāli pilnvērtīgas komandu ģērbtuves un dušas telpas, treneru telpas, sauna un masāžas telpa, divas trenažieru zāles (viena paredzēta koordinācijas uzlabošanai, otra spēka vingrinājumiem). Tika pārbūvētas tribīnes, lai nodrošinātu skatītāju, sacensību dalībnieku un tiesnešu ērtu izvietojumu sacensību laikā. Svarīgs ieguvums šai sporta zālei ir jaunais rezultātu tablo un 24 sekunžu ierīces. Tāpat sakarā ar līdzekļu novirzīšanu, kas bija plānoti sacensību rīkošanai, bet pandēmijas dēļ nenotika. Tiks atjaunots arī trenažieru zāles aprīkojums, kā arī veikti citi uzlabojumi. Šo zāli varēs izmantot basketbolisti, volejbolisti, kā arī to varēs izmantot telpu futbola un tenisa treniņu procesam. Tāpat šajā zālē varēs organizēt pilsētas čempionātus volejbolā un basketbolā.

Ceram un novēlam, lai šīs atjaunotās sporta zāles kalpo sportistiem par lielisku atspērienu jauniem rezultātiem!